Robert Chojnacki & Piasek - Budzikom śmierć

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:01
Data dodania: 04.05.2009 23:33:58
Rozmiar pliku: 3,68 MB
Tagi: Robert Chojnacki & Piasek, Budzikom śmierć
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Robert_Chojnacki_&_Piasek_-_Budzikom_śmierć.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu, który aktualnie masz uruchomioną to około trzy i sześćdziesiąt osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na cztery minuty i jeden sekunde. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Robert Chojnacki & Piasek, której nazwa to Budzikom śmierć. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, byś go dodał. Userzy oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Utwór Robert Chojnacki & Piasek - Budzikom śmierć nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie znalazł się do tej pory żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość coraz to nowych wykonawców, również dzięki portalom analogicznym do naszego, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, na przykład Robert Chojnacki & Piasek - Budzikom śmierć. Czy warto się z tym zapoznać?

Robert Chojnacki & Piasek bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Jak mnóstwo początkujących artystów, tak i on na początku swojej kariery dawał ludziom mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Budzikom śmierć, świetna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które chcesz mieć na swoim komputerze. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie za darmo. Ważne jest również to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Budzikom śmierć, której autorem jest Robert Chojnacki & Piasek, to znakomita melodia na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż Robert Chojnacki & Piasek - Budzikom śmierć stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Robert Chojnacki & Piasek nie bez przyczyny jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj