Power Play - Górale 2009 new!!!

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:06
Data dodania: 05.05.2009 20:10:58
Rozmiar pliku: 5,58 MB
Tagi: Power Play, Górale 2009 new!!!, Power, Play, Górale, 2009, nowe, disco, polo
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Power_Play_-_Górale_2009_new!!!.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz ma rozmiar pięć i pięćdziesiąt osiem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na sześć minut i sześć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Górale 2009 new!!!", której autorem jest Power Play. Kawałek w formacie mp3, który obecnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 23 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego utworu muzycznego. Będziemy więc wdzięczni, gdybyś takowy zaproponował. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już dwa razy, a średnia głosów jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka Power Play - Górale 2009 new!!! nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi lekko się zaciera - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, między innymi Power Play - Górale 2009 new!!!. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Power Play jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem podbijają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Górale 2009 new!!!, świetna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie powinieneś obawiać się o żadne opłaty - wszystkie dostępne tu kawałki są absolutnie darmowe, bez żadnych haczyków. Istotne jest również to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tu jest obecna jedynie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie potężniejszym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli szukasz empetrójki, która przypadnie do gustu każdemu, bez względu na gust muzyczny lub wiek, zdecyduj się na Górale 2009 new!!!, autorstwa Power Play. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu Power Play - Górale 2009 new!!! jest teraz na topie. Na pewno nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta nagrywa hit za hitem, nie inaczej jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj