Mała Smutna Królewna

Aktualna ocena: 3.8 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 06.05.2009 00:28:04
Rozmiar pliku: 3,28 MB
Tagi: mała, smutna, królewna, krolewna
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Mała_Smutna_Królewna.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około trzy i dwadzieścia osiem setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. Jest to strona, na której możesz odtworzyć i pobrać kawałek w formacie mp3 Mała Smutna Królewna. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Odwiedzający oddali głos na ten kawałek już cztery razy, a średnia głosów jest równa trzy i siedemdziesiąt pięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego Mała Smutna Królewna do tego momentu. Plik mp3 został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~Daria 05.06.2012
    SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się kolejni twórcy, którzy bezproblemowo zdobywają tłumy nowych słuchaczy, gotowych wydać mnóstwo kasy na koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ukochanego twórcy. Podobnie jest, jeśli chodzi o Mała Smutna Królewna, stworzonym od podstaw przez Mała Smutna Królewna. Kawałek ten błyskawicznie zdobywa miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

Pewnie chciałbyś osobiście przekonać się, jak brzmi Mała Smutna Królewna? Pobierz mp3 z naszej strony, a odkryjesz, przez co ten utwór zbiera same dobre recenzje wśród słuchaczy i krytyków. Całkiem prawdopodobne, że normalnie słuchasz całkowicie innej muzyki - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, aby ominąć taki rarytas. Pobierz to mp3 za darmo z naszej strony. W innym przypadku możesz być nieco wyalienowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Mała Smutna Królewna, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie znaleźć tę piosenkę Mała Smutna Królewna? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na ściągnięcie dowolnego utworu z tego serwisu. Właśnie teraz na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych stron - znajdziesz je tutaj, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj posiadaną przez nas wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno pojemnym zbiorem empetrójek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wstukaniu do wyszukiwarki Mała Smutna Królewna, wyświetlą Ci się wyniki, z których zostaniesz przekierowany wprost do strony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne piosenki. Zdajemy sobie sprawę, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i całością tego, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego najlepszym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej dawki muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, kilka ruchów myszką i gotowe - w zamian otrzymasz możliwość słuchania przez długi czas nowych, wspaniałych hitów.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj