Liroy-Dlaczego tak jest

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:06
Data dodania: 06.05.2009 17:11:53
Rozmiar pliku: 3,76 MB
Tagi: Liroy, Dlaczego tak jest
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Liroy-Dlaczego_tak_jest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie słuchasz ma rozmiar trzy i siedemdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego czas trwania to cztery minuty i sześć sekund. To utwór tytułem "Dlaczego tak jest", którego wykonawcą jest Liroy. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety do tego kawałka żaden użytkownik nie dopasował jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy ocenili ten plik już jeden raz, a średnia głosów wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Utwór Liroy-Dlaczego tak jest nie został jeszcze nigdy pobrany. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogli cieszyć się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na urządzeniach przenośnych, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeśli spędzisz tutaj trochę czasu.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Dlaczego tak jest. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Liroy - to prawdziwa maszynka do nagrywania coraz to nowych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Jeśli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Codziennie rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na komputer przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Liroy-Dlaczego tak jest, a następnie przegrać go na telefon.

Za pośrednictwem tej strony przetestujesz kilka bardzo nieskomplikowanych do wykonania tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na telefon Dlaczego tak jest? Pobierz mp3 już teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Kto wie - może zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty od dawna będziesz go znał?

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są obecnie dostępne dla wszystkich, dlatego pojawił się ogromny wysyp ludzi, którzy wolą profesjonalnie się tym zajmować. Być może marzysz o tym, żeby ludzie kiedyś ściągali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 innych muzyków i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj