Jesteś - Stare Dobre Małżeństwo

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:21
Data dodania: 23.05.2009 20:41:13
Rozmiar pliku: 2,16 MB
Tagi: Jesteś, Stare Dobre Małżeństwo, SDM, Stare, Dobre, Małżeństwo, Miejska, Strona, Księżyca
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Jesteś_-_Stare_Dobre_Małżeństwo.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz zajmuje dwa i szesnaście setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia jeden sekund. To jeden z piosenek autorstwa Jesteś, której nazwa to Stare Dobre Małżeństwo. Utwór mp3, który w tym momencie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 17 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś go zaproponował. Odwiedzający ocenili tę piosenkę już dwa razy, a średnia głosów wynosi pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Żaden odwiedzający nie pobrał pliku mp3 Jesteś - Stare Dobre Małżeństwo do tego momentu. Żaden użytkownik do dzisiaj nie zechciał dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z cienia. Teraz każdy może poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, na przykład Jesteś - Stare Dobre Małżeństwo. Czy warto się z tym zapoznać?

Jesteś bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki na listach przebojów, a to przez swoje łatwo wpadające w ucho utwory. Na starcie swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta artystów - wrzucał do sieci bezpłatne mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zyskać sobie rzesze fanów, którzy później chętnie kupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być Stare Dobre Małżeństwo, znakomita empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na wyszukanie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim komputerze. Nie masz powodu by martwić się o jakieś koszty - całość dostępnych u nas utworów jest całkowicie darmowa, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które można napotkać na analogicznych witrynach. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to już przeszłość.

Jeżeli szukasz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Stare Dobre Małżeństwo, autorstwa Jesteś. Nie czekaj, aż Jesteś - Stare Dobre Małżeństwo stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszej witryny. Jesteś nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do nagrywania hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj