Drupi - Mama Leone

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:03
Data dodania: 26.05.2009 20:17:52
Rozmiar pliku: 3,71 MB
Tagi: Drupi, Mama Leone, mama, leone
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Drupi_-_Mama_Leone.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz zajmuje trzy i siedemdziesiąt jeden setnych megabajta. A jego długość to cztery minuty i trzy sekundy. Piosenka ta nosi tytuł "Mama Leone", której autorem jest Drupi. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Niestety do tej piosenki nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Userzy wystawili ocene na ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Do tego momentu żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Drupi - Mama Leone. Żadna osoba jeszcze nie raczył skomentować tej piosenki, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć dokonania coraz to nowych artystów, także za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu Drupi - Mama Leone. Czy warto tego posłuchać?

Drupi jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta artystów - udostępniał w sieci bezpłatne mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Ale w tym przypadku takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Mama Leone, świetna kompozycja, która potrafi zarazić swoją melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych kawałków, które chcesz mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tutaj na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Ważne jest też to, iż muzyka mp, którą Ci udostępniamy, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne witryny. Puść w niepamięć pełne zagrożeń witryny - tu jest obecna jedynie czysta muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Jeśli potrzebujesz empetrójki, która spodoba się wszystkim, bez względu na gust muzyczny czy wiek, dobrym wyborem jest Mama Leone, której kompozytorem jest Drupi. Nie zwlekaj, aż Drupi - Mama Leone stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszego portalu. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki kompozytor produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj