Groove Coverage - God Is A Girl

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (30 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:25
Data dodania: 27.05.2009 17:59:51
Rozmiar pliku: 3,13 MB
Tagi: Groove Coverage, God Is A Girl, dance, coverage, groove, muzyka, god, girl, niemcy, deutschland, trance, ambient
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Groove_Coverage_-_God_Is_A_Girl.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to trzy i trzynaście setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia pięć sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Groove Coverage, której nazwa to God Is A Girl. W środę, 20 wrzesnia 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tego utworu. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, jak byś go zaproponował. Użytkownicy oddali głos na ten plik już trzydzieści razy, a średnia głosów wynosi cztery i pięćdziesiąt trzy setnych, w skali od jeden do sześć. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku mp3 Groove Coverage - God Is A Girl do tego momentu. Plik mp3 God Is A Girl został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~MAGDA 14.12.2011
    MOJE MŁODE LATA :)
    SUPERRR !!!

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się wejść do świata muzyki. Bezlik piosenek jest w zasięgu ręki, wszystko co trzeba wykonać to skorzystać z naszej niesamowitej wyszukiwarki mp3. Szukasz God Is A Girl? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż Ci się wydaje.

Groove Coverage jest znanym i cenionym autorem w świecie muzyki. Piosenki, które tworzy, w mgnieniu oka stają się rozchwytywanymi hitami. Podobnie stało się z God Is A Girl. Download tego utworu najłatwiej wykonać na naszej stronie. Tylko kilka kliknięć wystarczy, żebyś mógł ominąć Wrzutę czy podobne witryny, żeby słuchać tej piosenki.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz słuchać muzyki wszędzie tam, gdzie zechcesz. Pewnie chcesz włączyć kawałki na wieży lub w telefonie? Zatem nie zwlekaj - ściągnij Groove Coverage - God Is A Girl i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych trudności.

Co ważne, nie pobieramy żadnych opłat za udostępnienie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest zupełnie za darmo, nie zapłacisz za dostęp do plików, nie musisz robić niczego poza wybraniem przeboju i ściągnięciem go. Pobieranie empetrójek z Wrzuty jest znakomitym wyjściem dla ludzi, którzy chcą przedtem zapoznać się z konkretnym albumem lub utworem, i dopiero po tym to kupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, żeby nie ściągać tego po omacku i nie zaśmiecać sobie dysku twardego. Jeżeli ten utwór nie przypadnie Ci do gustu, zawsze możesz przejść do innego. Ale God Is A Girl, który nagrał Groove Coverage, jest teraz bardzo popularny - nie pozostań w tyle i bez żadnych trudności wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest bez wątpienia Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj