Wolna Grupa Bukowina - Kołysanka dla Joanny

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:04
Data dodania: 31.05.2009 18:06:45
Rozmiar pliku: 1,90 MB
Tagi: Wolna Grupa Bukowina, Kołysanka dla Joanny, kołysanka, bellon
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Wolna_Grupa_Bukowina_-_Kołysanka_dla_Joanny.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą właśnie słuchasz posiada rozmiar jeden i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Zaś jego długość to dwa minuty i cztery sekundy. To jeden z dzieł autorstwa Wolna Grupa Bukowina, którego nazwa to Kołysanka dla Joanny. Plik mp3, który aktualnie słyszysz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go dodał. Piosenka Wolna Grupa Bukowina - Kołysanka dla Joanny nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazł się jak na razie żaden użytkownik, który miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może zapoznać się z twórczością dowolnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - także za sprawą serwisów analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, między innymi Wolna Grupa Bukowina - Kołysanka dla Joanny. Czy warto tego posłuchać?

Wolna Grupa Bukowina bez zahamowań zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to przez swoje świetne kawałki. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - umieszczał w sieci darmowe mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Kołysanka dla Joanny, genialna empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie masz powodu by martwić się o żadne opłaty - całość dostępnych u nas empetrójek jest całkowicie bezpłatna, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek wirusów, które można napotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli pragniesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z tej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do dziś nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i błyskawiczne. Zapomnij o denerwującym czekaniu, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to pieśń przeszłości.

Jeżeli potrzebujesz piosenki, która spodoba się każdemu, bez względu na gust muzyczny czy wiek, zdecyduj się na Kołysanka dla Joanny, w wykonaniu Wolna Grupa Bukowina. Już teraz pobierz mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiej przyczyny Wolna Grupa Bukowina - Kołysanka dla Joanny jest obecnie trendy. Wolna Grupa Bukowina nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj