Baflo - Tańczyć chce

Aktualna ocena: 4 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:08
Data dodania: 02.06.2009 21:12:16
Rozmiar pliku: 5,67 MB
Tagi: Baflo, Tańczyć chce, muza, fajne, zabawa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Baflo_-_Tańczyć_chce.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej pięć i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na cztery minuty i osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Baflo, której tytuł brzmi Tańczyć chce. Kawałek w formacie mp3, który teraz słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w poniedziałek, 20 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Odwiedzający oddali głos na ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka Baflo - Tańczyć chce nie została do dziś nigdy pobrana. Żadna osoba do dziś nie zechciał skomentować tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego artysty, pojęcie undergroundowej muzyki lekko traci na wartości - również przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, do których zalicza się Baflo - Tańczyć chce. Z jakiego powodu właśnie ta piosenka?

Baflo jest jednym z grona artystów, którzy szturmem zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej przygody z muzyką, robił tak samo jak inni wykonawcy - umieszczał w Internetu darmowe mp3 do pobrania. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup pełnych albumów, oczywiście jeżeli będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku takie obawy są bezzasadne - za przykład niech posłuży Tańczyć chce, genialna piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Pragniesz mieć konkretne kawałki na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci tę możliwość. Nie masz powodu by obawiać się o żadne opłaty - całość udostępnionych tutaj utworów jest całkowicie za darmo, bez żadnych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek wirusów, jakie można spotkać na analogicznych serwisach. Jeżeli chcesz tylko czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download aż do dziś nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i błyskawiczne. Puść w zapomnienie ciągłe czekanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania czy wiek, dobrym wyborem jest Tańczyć chce, w wykonaniu Baflo. Nie czekaj, aż Baflo - Tańczyć chce stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Baflo nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj