Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:18
Data dodania: 02.06.2009 21:25:42
Rozmiar pliku: 3,02 MB
Tagi: Andrzej Rybiński, Nie liczę godzin i lat, andrzej, rybiński, liczę, godzin, lat, jorgus1972
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Andrzej_Rybiński_-_Nie_liczę_godzin_i_lat.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to trzy i dwa setnych megabajta. Natomiast jego długość to trzy minuty i osiemnaście sekund. Uruchomiłeś utwór w formacie mp3 tytułem "Nie liczę godzin i lat", którego autorem jest Andrzej Rybiński. W czwartek, 23 listopada 2017 roku utwór został zaindeksowany do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tego utworu. Zachęcamy więc, byś takowy zaproponował. Piosenka Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy mogą cieszyć się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. Wiesz, oni już dawno znaleźli naszą stronę - jeżeli zostaniesz u nas trochę dłużej, zobaczysz że Ty też będziesz mógł nosić ze sobą własną muzykę.

Stanie się to możliwe dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Za przykład niech posłuży znana piosenka - Nie liczę godzin i lat, której autorem jest Andrzej Rybiński, ceniony za tworzenie piosenek, które bez problemów podbijają parkiety wszystkich klubów w kraju. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Widzisz, wszyscy tutaj skupiamy się nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 prosto stąd. Nasz zbiór dostępnych utworów poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład Andrzej Rybiński - Nie liczę godzin i lat, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle łatwych do zrobienia sztuczek, przez które błyskawicznie na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz ściągnąć na telefon Nie liczę godzin i lat? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do szerokiego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś osiągalne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj