disco polo - Weekend - Za miłość mą

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:13
Data dodania: 04.06.2009 14:55:10
Rozmiar pliku: 3,86 MB
Tagi: disco polo, Weekend, Za miłość mą, miłość,
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

disco_polo_-_Weekend_-_Za_miłość_mą.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży trzy i osiemdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i trzynaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Weekend", której wykonawcą jest disco polo. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Do tego pliku nie ma dotychczas żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający ocenili ten utwór już jeden raz, a średnia głosów wynosi teraz pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka disco polo - Weekend - Za miłość mą nie została do tej pory nigdy pobrana. Plik mp3 Weekend został skomentowany już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~aguu 06.05.2010
    kocham tę piosenkę
    dzieki :)

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Obecnie, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego artysty, definicja muzyki z podziemi lekko blaknie - także przy pomocy portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi disco polo - Weekend - Za miłość mą. Czy warto przesłuchać ten utwór?

disco polo jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają fanów na całym świecie. Na początku swojej przygody z komponowaniem, robił podobnie jak reszta wykonawców - wrzucał do Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile będzie podobała im się twórczość, co niekoniecznie jest takie pewne. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy Weekend, genialna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione kawałki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tutaj na żadne haczyki i ukryte opłaty - wszystko jest jasne i absolutnie darmowe. Istotne jest też to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne strony. Jeżeli chcesz jedynie czystej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z serwisu Wrzuta. Już nie trzeba czekać wieczność, dopóki nie napełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także bez opłat i błyskawicznie.

Weekend, autorstwa disco polo, to doskonała muzyka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Już teraz pobierz mp3 z naszej strony i sprawdź, czemu disco polo - Weekend - Za miłość mą jest obecnie trendy. disco polo nie bez powodu jest określany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj