Biały mi¶

Aktualna ocena: 3.9 / 5 (9 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:00
Data dodania: 04.06.2009 21:25:59
Rozmiar pliku: 5,48 MB
Tagi: polskie, polo, disco, muza, muzyka, mp3, mi¶, biały
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Biały_mi¶.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga utworu muzycznego, który teraz masz uruchomion± to mniejwięcej pięć i czterdzie¶ci osiem setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i zero sekund. Jest to witryna, na której możesz odtworzyć i pobrać piosenkę Biały mi¶. Utwór w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie doł±czonego klipu do tej piosenki. Byli¶by¶my więc niezwykle szczę¶liwi, je¶li by¶ takowy zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na ten utwór już dziewięć razy, a ¶rednia ocen jest teraz równa trzy i osiemdziesi±t dziewięć setnych, w skali od 1 do 6. Żadna osoba nie ¶ci±gnęła pliku Biały mi¶ do tego momentu. Piosenka została skomentowana już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~Krzysiek 02.06.2012
  :****** kocham to
 • misiawujko 08.09.2011
  :******
 • ~!.masło 04.09.2011
  ; )))))))
 • ~Paulina Marondel 08.08.2011
  Ja w to wieże bo znalazłam sw± miło¶ć ciebie Lukasz W i wiedz ze cie kocham na całym ¶wiecie i tak pozostanie na wieki twoja Paulinka Więckowskiego 4/6 Wrocław

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Biały mi¶ do pobrania możesz wyszukać wpisuj±c:
Biały mi¶ download, download Biały mi¶, pobierz Biały mi¶, Biały mi¶ pobierz, pobierz mp3 Biały mi¶, download mp3 Biały mi¶, Biały mi¶ pobierz mp3, Biały mi¶ mp3 pobierz, zippy Biały mi¶ zippy, chomikuj Biały mi¶ chomikuj, Biały mi¶ mp3 download, darmowe mp3 Biały mi¶, Biały mi¶ download mp3, lub Biały mi¶ mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy może poznać twórczo¶ć nowo pojawiaj±cych się wykonawców, przede wszystkim dzięki serwisom analogicznym do naszego, na których każdy może ¶ci±gn±ć darmowe mp3, jak choćby Biały mi¶. Z jakiego powodu wła¶nie ta piosenka?

Biały mi¶ jest jednym z grona muzyków, którzy szturmem zdobywaj± serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo pocz±tkuj±cych wykonawców, tak i on na starcie swojej kariery dawał ludziom mp3 do ¶ci±gnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie nowych fanów, którzy póĽniej chętnie zakupi± pełne albumy, o ile spodoba im się muzyka, co nie zawsze jest oczywiste. Jednak w tym przypadku takie obawy s± bezpodstawne - przykładem może być Biały mi¶, niezwykła kompozycja, która potrafi zarazić swoj± melodi± niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych utworów, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i absolutnie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych zagrożeń, jakie możesz napotkać na podobnych serwisach. Je¶li chcesz jedynie niczym nieskażonej muzyki, korzystaj wła¶nie z naszej strony.

Dysponujemy czym¶ więcej, niż tylko wyszukiwark±. Nasze niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcze¶niej nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i za free. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z nasz± pomoc± to już przeszło¶ć.

Je¶li potrzebujesz piosenki, która spodoba się wszystkim, bez względu na preferencje czy wiek, zdecyduj się na Biały mi¶, której kompozytorem jest Biały mi¶. Nie czekaj - pobierz mp3 z naszej strony i sprawdĽ, z jakiego powodu Biały mi¶ jest obecnie trendy. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk nagrywa hit za hitem, tak samo jest w przypadku tego utworu.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj