my słowianie

Aktualna ocena: 2.5 / 5 (164 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:00
Data dodania: 06.06.2009 10:30:17
Rozmiar pliku: 1,37 MB
Tagi: ore, cyganie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

my_słowianie.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie masz otworzoną to mniejwięcej jeden i trzydzieści siedem setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i zero sekund. Jest to witryna, na której masz możliwość zassania i posłuchania kawałku w formacie mp3 my słowianie. W sobotę, 21 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Odwiedzający wystawili ocene na ten plik już sto sześćdziesiąt cztery razy, a średnia ocen wynosi teraz dwa i czterdzieści osiem setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Utwór my słowianie nie został do dziś ani razu pobrany. Piosenka została skomentowana już dziewięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~sandra 14.12.2013
  Pomożemy Ci wyśledzić każdego! Wystarczy numer telefonu poszukiwanej osoby, a już po chwili będziemy mieli jej położenie dokładnie oznaczone na mapie. Szybko i co najważniejsze w 100% anonimowo. Polecam Sandra ( http://goo.gl/ynoCs9 )
 • ~Naleśnik 11.12.2013
  No i fajne a nie bedzie zamulał
 • ~Bard 10.12.2013
  Ludzie *cenzura* się od mojego talentu. Sami lepiej zaśpiewajcie, wygrałem wiele konkursów i jestem cenionym na całym świecie bardem.
 • ~nikozjawa 09.12.2013
  ten ktoś nie umie śpiewać
 • ~sky-land.pl wbijać ! 03.12.2013
  co to ... nie wiem jak się wysłowić... poprostu... brak mi słów...
 • ~Matrix357 Wbij na Yt 01.12.2013
  Co to ma być Hahaha to jakiś pijak czy co
 • ~lol 29.11.2013
  hahahaha co to ma być WTF !!!!!!!!
 • ~nwww 22.11.2013
  co to jest
 • ~musi12356 10.11.2013
  co to za amatorskie nagranie

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 my słowianie do pobrania możesz wyszukać wpisując:
my słowianie download, download my słowianie, pobierz my słowianie, my słowianie pobierz, pobierz mp3 my słowianie, download mp3 my słowianie, my słowianie pobierz mp3, my słowianie mp3 pobierz, zippy my słowianie zippy, chomikuj my słowianie chomikuj, my słowianie mp3 download, darmowe mp3 my słowianie, my słowianie download mp3, lub my słowianie mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często patrzyłeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali ulubionych piosenek? Wiesz, oni już jakiś czas temu odkryli naszą stronę - jeśli pozostaniesz u nas na dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz miał możliwość mieć ze sobą swoją muzykę.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu my słowianie. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest my słowianie, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych hitów, a mnóstwo jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak do rzeczy. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, a następnie wrzucić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Będziesz miał więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś wcale nie musiał zaglądać na inne witryny i ściągał mp3 prosto z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się bez przerwy. Dzięki temu musisz wykonać tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk upragniony utwór, jak choćby my słowianie, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Przy użyciu tej strony zgłebisz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji chwytów, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych przeciwności.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 my słowianie? Pobierz mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy piosenek i odkrycie nowych wykonawców. A może będzie też tak, iż zanim jakaś piosenka stanie się znana, Ty już długo będziesz ją znał?

Obecnie już każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo prawdziwych instrumentów, ludzie potrafią się przebić na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich piosenek. A na razie Ty pobieraj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj