Ramona23 - Miasto

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:27
Data dodania: 07.06.2009 21:12:58
Rozmiar pliku: 2,24 MB
Tagi: Ramona23, Miasto, ry23, ramona, twarda, szkoła, jastrzębie, zdrój, killer
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ramona23_-_Miasto.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą właśnie słuchasz zajmuje dwa i dwadzieścia cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na dwa minuty i dwadzieścia siedem sekund. To jeden z wielu piosenek stworzonych przez Ramona23, której nazwa to Miasto. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Jeszcze żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku Ramona23 - Miasto. Nie ma dotychczas ani jednego komentarza dodanego do tego pliku audio, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu obawiasz się wejść do świata muzyki? Mamy dla Ciebie bezlik darmowych utworów, wszystko co trzeba zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Miasto? Pobierz mp3 w jednej chwili, to łatwiejsze niż sądziłeś.

Ramona23 to ceniony oraz znany wykonawca na scenie muzycznej. Nagrywane przez niego kawałki w mgnieniu oka docierają na szczyty list przebojów. Tak samo stało się z Miasto. Download pliku mp3 najłatwiej wykonać właśnie tu. Jedynie parę kliknięć potrzeba, byś mógł pominąć Wrzutę albo inne strony, by cieszyć się tym utworem.

Nasze darmowe mp3 umożliwiają Ci słuchanie muzyki dokładnie w miejscu, gdzie będziesz chciał. Wolisz włączyć piosenki w telefonie lub odtwarzaczu? Nic prostszego - ściągnij Ramona23 - Miasto i włączaj ją gdziekolwiek chcesz, bez ograniczeń.

Co ważne, nie pobieramy żadnych pieniędzy za udostępnienie mp3 do ściągnięcia. Całość jest absolutnie za free, wystarczy że wytypujesz utwór i ściągniesz go, nie płacąc za to ani grosza. Ściąganie utworów z Wrzuty to świetne wyjście dla osób, które wolą przedtem zaznajomić się z konkretnym albumem lub utworem, i w następstwie tego to kupić.

Nie ściągaj piosenek w ciemno i nie twórz nieporządku na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3, zanim je ściągniesz. Jeżeli taki kawałek Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie wybrać inny. Ale Miasto, którego autorem jest Ramona23, jest ostatnio bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych kłopotów skorzystaj z naszego wspaniałego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj