GIZIOL - Medytacje

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:35
Data dodania: 07.06.2009 22:05:48
Rozmiar pliku: 3,27 MB
Tagi: GIZIOL, Medytacje, rap, eight
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

GIZIOL_-_Medytacje.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz ma rozmiar trzy i dwadzieścia siedem setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i trzydzieści pięć sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa GIZIOL, którego tytuł brzmi Medytacje. Plik mp3, który aktualnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dołączonego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, byś go zaproponował. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego GIZIOL - Medytacje do tej pory. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne przyprawiają o miły ból głowy. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe płyty, które w jednej chwili podbijają serca ludzi. Analogicznie jest, jeśli chodzi o Medytacje, stworzonym od podstaw przez GIZIOL. Piosenka ta szturmem zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji oraz temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie chciałbyś sam przekonać się, czym jest GIZIOL - Medytacje? Pobierz mp3 z naszego portalu, a odkryjesz, dlaczego ta piosenka zbiera same przychylne recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, jakiej słuchasz na codzień, powinieneś ściągnąć darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie pozostać zacofanym w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być nieco wyobcowany, gdy znajomi będą rozmawiać o Medytacje, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie słyszałeś tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach piosenki GIZIOL? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Jednak znaleźliśmy na to sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci bardzo szybko na ściągnięcie dowolnej empetrójki z Wrzuty. Od dzisiaj na zawsze minęły Twoje problemy z wchodzeniem na nie do końca bezpieczne, na których poszukiwałeś bezpłatnych empetrójek - odnajdziesz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest połączona z naszą niezwykle rozbudowaną bazą piosenek. Poprzez takie rozwiązanie, od razu po wpisaniu do wyszukiwarki GIZIOL - Medytacje, wyświetlą Ci się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na dysk twardy.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Zdajemy sobie sprawę, że pewnie znudziłeś się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w stacjach radiowych. Dlatego dobrym wyjściem będzie ściągnięcie porządnej dawki muzyki mp3 za free z tego portalu. To naprawdę proste, kilka ruchów myszką i voila! - w zamian otrzymasz niezliczoną ilość przebojów, którymi będziesz mógł cieszyć się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj