Zaskok

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:06
Data dodania: 09.06.2009 18:19:53
Rozmiar pliku: 518 KB
Tagi: mocny, brecht, śmiech, smiech, smieszne, śmieszne, humor, tofik
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Zaskok.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to około pięćset osiemnaście i zero setnych kilobajta. Czas trwania to jeden minute i sześć sekund. Znajdziesz tu utwór Zaskok do pobrania.Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Do tego pliku mp3 nie dodano jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy ocenili ten kawałek już jeden raz, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła utworu muzycznego Zaskok do tego momentu. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Zaskok do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Zaskok download, download Zaskok, pobierz Zaskok, Zaskok pobierz, pobierz mp3 Zaskok, download mp3 Zaskok, Zaskok pobierz mp3, Zaskok mp3 pobierz, zippy Zaskok zippy, chomikuj Zaskok chomikuj, Zaskok mp3 download, darmowe mp3 Zaskok, Zaskok download mp3, lub Zaskok mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zaskok to kawałek, który staje się coraz bardziej rozpoznawalny, nie zawsze wśród fanów tego rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że Zaskok potrafi napisać wyraziste, szybko wpadające w ucho hity, które powtarzamy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zapadają nam w głowach.

Znajdziesz u nas muzykę, podzieloną na gatunki. To nie zawsze taki rodzaj muzyki, do którego należy Zaskok, ale także wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te przeboje to darmowe mp3! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy wieści ze świata muzyki - przez to będziesz na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Muzyka, którą widzisz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze muszą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych piosenek z miłą chęcią posłuchasz w chwilach odpoczynku, ciesząc się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego niepowtarzalną okazję, bo darmowe mp3, które tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim Ci, którzy bardzo lubią czystość dźwięku i świetne brzmienie z głośników.

Chcesz pobrać Zaskok? Download tej piosenki to jedynie kilka kroków. Prawie tak samo jest na innych witrynach, zatem z pewnością sobie z tym poradzisz. Ale jednak posiadamy tutaj coś odmiennego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz mógł wykonać pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się systematycznie powiększać zbiór darmowych utworów, które możesz pobrać. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, na które masz ochotę - jeśli zdarzy się, że go u nas brakuje, gwarantujemy że bardzo szybko się u nas pojawi.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj