Nie bój się, wypłyń na głębię

Aktualna ocena: 5 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:34
Data dodania: 10.06.2009 19:23:25
Rozmiar pliku: 2,35 MB
Tagi: oazowe, religijne, kościelne, pielgrzymkowe, jan, paweł, JP2, JPII
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nie_bój_się,_wypłyń_na_głębię.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą teraz odtwarzasz waży dwa i trzydzieści pięć setnych megabajta. Natomiast jego długość to dwa minuty i trzydzieści cztery sekundy. Jest to miejsce, w którym masz możliwość ściągnięcia i odtwarzania pliku audio w formacie mp3 Nie bój się, wypłyń na głębię. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku utwór został dodany do naszej bazy danych. Do tego utworu muzycznego nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Userzy oddali głos na tę piosenkę już cztery razy, a średnia ocen jest teraz równa pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Utwór Nie bój się, wypłyń na głębię nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie ma do tej pory ani jednego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie bój się, wypłyń na głębię coraz sprawniej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie takiego gatunku muzyki. To tylko świadczy o tym, że Nie bój się, wypłyń na głębię potrafi napisać chwytliwe, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze wiele czasu po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odszukasz tu parę perełek dla siebie. Posiadamy także wiele odmiennych gatunków muzyki, to nie jedynie taki rodzaj, który reprezentuje sobą Nie bój się, wypłyń na głębię. I wszystkie te mp3 są zupełnie bezpłatne! Dodatkowo regularnie prezentujemy wiadomości ze świata muzyki, tak żebyś zawsze mógł być na bieżąco z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na okazję, dostępna muzyka będzie Ci odpowiadać. Niekoniecznie muszą to być głośne domówki. Te utwory możesz również puszczać przy pełnym spokoju, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, są w bardzo dobrej jakości - przez to zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i świetne brzmienie z głośników.

Jesteś zainteresowany Nie bój się, wypłyń na głębię? Download tego pliku to banalnie prosta sprawa. Z całą pewnością sobie z tym poradzisz, cała akcja nie różni się od tych z innych stron. Ale jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do bazy empetrójek na naszej stronie dorzucamy świeże kawałki, regularnie zwiększając kolekcję darmowych mp3. Pobierz mp3, na które masz chęć - jeśli zdarzy się, że go u nas nie ma, gwarantujemy że w krótkim czasie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj