ks. Marek Bałwas - fragment płyty "Zakochaj się w Jezusie"

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 06:12
Data dodania: 11.06.2009 20:48:30
Rozmiar pliku: 5,67 MB
Tagi: ks. Marek Bałwas, fragment płyty "Zakochaj się w Jezusie", marek, bałwas, ksiądz, ksiadz, balwas, ksiadzmar, dobreprzeslanie, dobre, przesłanie, zakochaj
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

ks._Marek_Bałwas_-_fragment_płyty_"Zakochaj_się_w_Jezusie".mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz zajmuje pięć i sześćdziesiąt siedem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to sześć minut i dwanaście sekund. Odtwarzasz utwór w formacie mp3 o tytule "fragment płyty "Zakochaj się w Jezusie"", którego wykonawcą jest ks. Marek Bałwas. Utwór mp3, który teraz słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Niestety do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła pliku ks. Marek Bałwas - fragment płyty "Zakochaj się w Jezusie" dotychczas. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt na rynku. Bez przesady, co kilka tygodni na rynku pojawiają się nowi artyści, nowe piosenki i nowe albumy, które z miejsca zdobywają serca słuchaczy. Podobnie jest, jeśli chodzi o fragment płyty &34;Zakochaj się w Jezusie&34;, stworzonym od podstaw przez ks. Marek Bałwas. Piosenka ta szturmem podbija miejsca w stacjach radiowych, a zawdzięcza to głownie niesamowitej kompozycji i temu, że łatwo ją zapamiętać.

Pewnie chciałbyś sam przekonać się, czym jest ks. Marek Bałwas - fragment płyty &34;Zakochaj się w Jezusie&34;? Pobierz mp3 z naszego portalu, a dowiesz się, dlaczego ta piosenka zbiera same dobre opinie między słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli to nie jest muzyka, której słuchasz na codzień, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w kwestii trendów w muzyce. W innym przypadku możesz być trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o fragment płyty &34;Zakochaj się w Jezusie&34;, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach kawałka ks. Marek Bałwas? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Jednakże znaleźliśmy na to sposób. Posiadany przez nas Wrzuta downloader umożliwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnej empetrójki z serwisu Wrzuta. Właśnie dziś na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych portali - odszukasz je u nas, na bezpiecznej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszego ogromnie pojemnego zbioru utworów. Poprzez takie rozwiązanie, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki ks. Marek Bałwas - fragment płyty &34;Zakochaj się w Jezusie&34;, pojawią się wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Ciebie. Doskonale wiemy, że mogłeś znudzić się słuchaną ciągle muzyką i tym wszystkim, co grane jest w radiach. Dlatego najlepszym wyjściem będzie pobranie niezłej porcji bezpłatnej muzyki mp3 z naszego portalu. Nie ma w tym nic trudnego, parę ruchów myszką i gotowe - w zamian dostaniesz mnóstwo hitów, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj