Ludwig van Beethoven -Sonata Księżycowa

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 11.06.2009 21:17:53
Rozmiar pliku: 3,63 MB
Tagi: Ludwig van Beethoven, Sonata Księżycowa, księżycowa, sonata, ever, classics, best, the, moonlight, beethoven, van, ludwig
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Ludwig_van_Beethoven_-Sonata_Księżycowa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar pliku, który właśnie odtwarzasz to mniejwięcej trzy i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to jeden z wielu piosenek stworzonych przez Ludwig van Beethoven, której nazwa to Sonata Księżycowa. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego klipu do tej piosenki. Zalecamy więc, abyś go dodał. Do tej pory żadna osoba nie pobrała nigdy pliku audio Ludwig van Beethoven -Sonata Księżycowa. Żadna osoba do dziś nie miał ochoty dodać komentarza do tego pliku, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często zazdrościłeś ludziom, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł radować się wolnością muzyki, jeżeli zabawisz tu nieco dłużej.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weźmiemy popularną piosenkę - Sonata Księżycowa, którą wykonuje Ludwig van Beethoven, ceniony za tworzenie piosenek, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w rozgłośniach radiowych. Ale ad rem. Wszystko co musisz zrobić, to odnaleźć w serwisie Wrzuta piosenkę, po czym wkleić ją w naszą znakomitą wyszukiwarkę.

Mało? Dostaniesz więcej! Cały nasz zespół pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie miał potrzeby zaglądać na inne portale i pobierał mp3 prosto z naszej strony. Każdego dnia rozbudowujemy zbiór dostępnych utworów. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł ściągnąć na komputer utwór, który chcesz mieć, dla przykładu Ludwig van Beethoven -Sonata Księżycowa, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony poznasz kilka bardzo nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim dysku znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeszkód.

Wolisz wrzucić na odtwarzacz mp3 Sonata Księżycowa? Ściągnij mp3 właśnie teraz. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych artystów, tym samym poszerzając swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i darmowe. Całkiem możliwe, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dziś dostępne dla wszystkich, stąd niezwykły przypływ osób, które z amatorów przeistaczają się w profesjonalnych muzyków. Nikt nie powiedział, że kiedyś słuchacze nie będą pobierać z naszej strony Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj