Nagły atak spawacza - cmentarna brama

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:55
Data dodania: 18.06.2009 11:50:05
Rozmiar pliku: 5,42 MB
Tagi: Nagły atak spawacza, cmentarna brama, brama, cmentarna, spawacza, atak, nagły
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Nagły_atak_spawacza_-_cmentarna_brama.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie odtwarzasz to pięć i czterdzieści dwa setnych megabajta. Czas trwania to pięć minut i pięćdziesiąt pięć sekund. Odtwarzasz kawałek o tytule "cmentarna brama", którego autorem jest Nagły atak spawacza. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został wprowadzony do naszej bazy danych. Niestety do tego pliku mp3 nikt nie dopasował dotychczas żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś go dodał. Użytkownicy oddali głos na tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów jest aktualnie równa pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Nagły atak spawacza - cmentarna brama nie została jak na razie ani razu pobrana. Żadna osoba jak na razie nie raczył skomentować tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy każdy może dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również za sprawą serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Nagły atak spawacza - cmentarna brama. Czy warto tego posłuchać?

Nagły atak spawacza bez skrupułów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, dzięki swoim łatwo wpadającym w ucho kawałkom. Na początku swojej podróży z komponowaniem, robił tak samo jak inni artyści - udostępniał w Internetu darmowe mp3 do ściągnięcia. To świetny sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nam nie przypasować. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - przykładem może być cmentarna brama, świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć ulubione utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione u nas kawałki są absolutnie za darmo, bez żadnych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz napotkać na podobnych serwisach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek stronami - tu jest obecna jedynie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak dziecinnie proste, a dodatkowo darmowe i szybkie. Puść w niepamięć ciągłe oczekiwanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Jeżeli potrzebujesz empetrójki, która przypadnie do gustu wszystkim, bez względu na upodobania lub wiek, wybierz cmentarna brama, której kompozytorem jest Nagły atak spawacza. Nie czekaj, aż Nagły atak spawacza - cmentarna brama stanie się passe i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Gwarantujemy, że nie będziesz tym rozczarowany - ten artysta nagrywa przebój za przebojem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten kawałek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj