Elephant Man - DanceHall Soca

Aktualna ocena: 4.8 / 5 (14 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:47
Data dodania: 23.06.2009 21:27:06
Rozmiar pliku: 3,47 MB
Tagi: Elephant Man, DanceHall Soca, hh54, ragga, dancehall
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Elephant_Man_-_DanceHall_Soca.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz zajmuje trzy i czterdzieści siedem setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na trzy minuty i czterdzieści siedem sekund. Uruchomiłeś piosenkę o tytule "DanceHall Soca", której wykonawcą jest Elephant Man. Kawałek w formacie mp3, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nikt nie zamieścił jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty go zaproponował. Odwiedzający oddali głos na ten utwór już czternaście razy, a średnia ocen wynosi cztery i siedemdziesiąt dziewięć setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka Elephant Man - DanceHall Soca nie została jeszcze ani razu pobrana. Utwór DanceHall Soca został skomentowany już cztery razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~Tobi$ 13.10.2012
  pozdro dla wszystkich
 • ~dancehallyeah 06.05.2012
  zbiste xd
 • ~pro.... 02.08.2011
  to się nazywa prawdziwy dancehall BIGG UP :D
 • ~Ewelinka 05.02.2011
  spoko ;D

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Elephant Man - DanceHall Soca coraz szybciej zdobywa rozgłos pośród dużej liczby słuchaczy, nie tylko tego gatunku muzyki. To tylko dowodzi tego, że Elephant Man potrafi wymyślić wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które nucimy, nawet bez udziały naszej świadomości, ponieważ tak mocno zostają nam w pamięci.

Znajdziesz u nas muzykę, która jest podzielona na gatunki. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, który przedstawia Elephant Man - DanceHall Soca, ale też wiele odmiennych gatunków. Wszystkie te piosenki to darmowe mp3! Dodatkowo regularnie prezentujemy wieści ze świata muzyki, tak abyś zawsze mógł być w kontakcie z tym wszystkim, co się tam dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne imprezy. Te utwory możesz także słuchać przy pełnym spokoju, w chwilach relaksu, delektując się każdym dźwiękiem. Wykorzystaj to, bo my Ci to umożliwimy - ponieważ darmowe mp3, które tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - przez to zapewne będą zadowoleni przede wszystkim Ci, którzy cenią sobie najlepszą jakość i znakomite brzmienie muzyki.

Interesuje Cię DanceHall Soca? Download tej piosenki to banalnie łatwa sprawa. Prawie tak samo jest na analogicznych stronach, zatem na pewno sobie z tym poradzisz. Ale jednak mamy tutaj coś odmiennego - jest to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie przeprowadzić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Staramy się regularnie zwiększać kolekcję darmowych utworów, które możesz ściągnąć. Każdego dnia dodajemy tam kolejne, nowe przeboje. Ściągnij mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go u nas brakuje, gwarantujemy że w krótkim czasie się tu znajdzie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj