Śpiew ptaków

Aktualna ocena: 2.7 / 5 (9 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 10:02
Data dodania: 20.07.2009 10:52:52
Rozmiar pliku: 9,19 MB
Tagi: odgłosy, las, ptaków, śpiew, ptaki, ptak
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Śpiew_ptaków.mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz słuchasz to dziewięć i dziewiętnaście setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na dziesięć minut i dwa sekundy. Jest to strona, na której masz możliwość ściągnięcia i posłuchania piosenki Śpiew ptaków. Kawałek w formacie mp3, który w tym momencie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych w piatek, 31 pazdziernika 2014 roku. Do tej piosenki nikt nie zamieścił jeszcze żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już dziewięć razy, a średnia głosów jest równa dwa i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali od jeden do sześć. Piosenka Śpiew ptaków została ściągnięta już jeden raz. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny rozum download mp3

Plik mp3 Śpiew ptaków do pobrania możesz wyszukać wpisując:
Śpiew ptaków download, download Śpiew ptaków, pobierz Śpiew ptaków, Śpiew ptaków pobierz, pobierz mp3 Śpiew ptaków, download mp3 Śpiew ptaków, Śpiew ptaków pobierz mp3, Śpiew ptaków mp3 pobierz, zippy Śpiew ptaków zippy, chomikuj Śpiew ptaków chomikuj, Śpiew ptaków mp3 download, darmowe mp3 Śpiew ptaków, Śpiew ptaków download mp3, lub Śpiew ptaków mp3.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego wykonawcy, pojęcie undergroundowej muzyki lekko się zaciera - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mogą pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Śpiew ptaków. Czy warto tego posłuchać?

Śpiew ptaków jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak reszta wykonawców - udostępniał w Internetu bezpłatne mp3 do ściągnięcia. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia na ślepo za coś, co może się nam nie spodobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezzasadne - przykładem niech będzie Śpiew ptaków, genialna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na ściągnięcie tych utworów, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie bezpłatne. Istotne jest też to, że muzyka mp, jaką Ci udostępniamy, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Pożegnaj się z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest jedynie bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak dziecinnie proste, a na dodatek szybkie i darmowe. Puść w niepamięć wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Śpiew ptaków, w wykonaniu Śpiew ptaków, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Śpiew ptaków i ściągnij darmowe mp3 z naszego serwisu. Z całą pewnością nie będziesz tym rozczarowany - ten muzyk nagrywa hit za hitem, tak samo jest, jeśli chodzi o ten utwór.

Teledysk GrubSon - Na szczycie (official video)
GrubSon - Na szczycie (official video)
Teledysk Masters - Podróż do gwiazd NOWOŚĆ
Masters - Podróż do gwiazd NOWOŚĆ
Teledysk Masters-dlaczego nie odbierasz
Masters-dlaczego nie odbierasz

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj