Dżambodżet - Jestem Polakiem

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:59
Data dodania: 25.07.2009 22:25:13
Rozmiar pliku: 2,73 MB
Tagi: Dżambodżet, Jestem Polakiem
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dżambodżet_-_Jestem_Polakiem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Kawałek, który aktualnie słuchasz zajmuje dwa i siedemdziesiąt trzy setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na dwa minuty i pięćdziesiąt dziewięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Jestem Polakiem", której autorem jest Dżambodżet. Plik audio w formacie mp3, który aktualnie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego teledysku do tej piosenki. Będziemy więc uszczęśliwieni, jak byś takowy dodał. Odwiedzający wystawili ocene na ten kawałek już jeden raz, a średnia głosów wynosi pięć i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Utwór Dżambodżet - Jestem Polakiem nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy wszyscy mogą zapoznać się z twórczością nawet najbardziej offowego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi nieco blaknie - także przy pomocy portali analogicznych do naszego. Tutaj wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, między innymi Dżambodżet - Jestem Polakiem. Dlaczego właśnie ten kawałek?

Dżambodżet bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje łatwo wpadające w ucho kawałki. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z piosenkami, bez konieczności płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Jestem Polakiem, niezwykła empetrójka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych imprezach.

Chcesz mieć ulubione utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie musisz obawiać się o jakieś koszty - wszystkie dostępne tutaj piosenki są zupełnie bezpłatne, bez żadnych haczyków. Ważne jest także to, iż muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie posiada w sobie różnych trojanów czy wirusów, którymi łatwo zarazisz komputer, wchodząc na inne strony. Puść w niepamięć pełne zagrożeń strony - tu znajduje się wyłącznie bezpieczna muzyka.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, aż załaduje Ci się tam kawałek - u nas wykonasz mp3 download bez dodatkowych problemów, a co więcej darmowo i błyskawicznie.

Jestem Polakiem, w wykonaniu Dżambodżet, to znakomita muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż przeminie moda na słuchanie Dżambodżet - Jestem Polakiem i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Dżambodżet nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj