Dzem - W zyciu piekne sa tylko chwile

Aktualna ocena: 4.7 / 5 (22 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:41
Data dodania: 27.07.2009 11:33:47
Rozmiar pliku: 5,20 MB
Tagi: Dzem, W zyciu piekne sa tylko chwile
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Dzem_-_W_zyciu_piekne_sa_tylko_chwile.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to około pięć i dwadzieścia setnych megabajta. A jego czas trwania oscyluje na pięć minut i czterdzieści jeden sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Dzem, której nazwa to W zyciu piekne sa tylko chwile. W środę, 22 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego pliku mp3 nikt nie zaproponował jeszcze żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający oddali głos na ten kawałek już dwadzieścia dwa razy, a średnia ocen wynosi cztery i sześćdziesiąt osiem setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka Dzem - W zyciu piekne sa tylko chwile nie została do dziś ani razu pobrana. Piosenka W zyciu piekne sa tylko chwile została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~snap 09.04.2010
    jeeeeeeee too jest too *cenzura* kiedy byłem mały....

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podpiętymi do telefonów, przemierzali ulice i słuchali najlepszych kawałków? No cóż, oni już jakiś czas temu odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz mógł cieszyć się wolnością muzyki, jeżeli spędzisz tutaj trochę czasu.

Będzie to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Jako przykład niech posłuży popularna piosenka - W zyciu piekne sa tylko chwile, którą wykonuje Dzem, ceniony za tworzenie utworów, które bez problemów wskakują na szczyty list przebojów w radiach. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz miał możliwość ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz otrzymać więcej? Nie ma problemu! W ogóle nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne strony. Bo widzisz, wszyscy tutaj pracujemy nad tym, abyś mógł omijania innych stron i pobierania mp3 bezpośrednio stąd. Nasz zbiór dostępnych piosenek poszerza się codziennie. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś pobrał na dysk przebój, który chcesz mieć, dla przykładu Dzem - W zyciu piekne sa tylko chwile, a następnie wrzucić go na telefon.

Dzięki tej stronie opanujesz kilka niesamowicie nieskomplikowanych do zrobienia sztuczek, poprzez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz wrzucić na telefon W zyciu piekne sa tylko chwile? Pobierz mp3 i nie trać czasu. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, tym samym poszerzając swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to absolutnie bezpieczne i darmowe. A może będzie także tak, iż zanim jakiś utwór wpadnie w szpony komercji, Ty zdążysz się nim mocno znudzić?

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Za pomocą komputera lub realnych instrumentów, ludzie potrafią się przebić do świata muzyki. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj