K.A.S.A.-Piekniejsza

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:19
Data dodania: 27.07.2009 15:42:40
Rozmiar pliku: 3,04 MB
Tagi: K.A.S.A., Piekniejsza, zdjecia, kasa
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

K.A.S.A.-Piekniejsza.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu muzycznego, który właśnie słyszysz to trzy i cztery setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dziewiętnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Piekniejsza", której autorem jest K.A.S.A.. W piatek, 17 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Któryś z użytkowników zamieścił już teledysk do tego utworu muzycznego i możesz bez najmniejszego problemu go obejrzeć nieco powyżej. Do dziś żadna osoba nie zapisała ani razu utworu muzycznego K.A.S.A.-Piekniejsza. Żaden odwiedzający jeszcze nie raczył dodać komentarza do tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czemu boisz się wejść do świata muzyki? Ogrom piosenek jest w zasięgu ręki, wszystko co musisz wykonać to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Piekniejsza? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym da radę.

K.A.S.A. to ceniony i sławny autor w świecie muzyki. Piosenki, które nagrywa, w mgnieniu oka stają się popularnymi przebojami. Tak samo dzieje się z Piekniejsza. Download tej piosenki możesz przeprowadzić na naszym portalu. Tylko kilka kliknięć wystarczy, abyś nie musiał wchodzić na Wrzutę lub inne strony, by cieszyć się tą piosenką.

Dzięki naszym darmowym mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Chcesz włączyć kawałki w odtwarzaczu lub na wieży? Zatem nie czekaj - pobierz K.A.S.A.-Piekniejsza i ciesz się nią gdzie zapragniesz, bez żadnych trudności.

Co ważne, nie chcemy żadnych opłat za dawanie mp3 do ściągnięcia. Wszystko jest zupełnie za darmo, nie płacisz za to ani grosza, nie musisz uczynić niczego poza wytypowaniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie empetrójek z Wrzuty to świetne wyjście dla osób, które chcą najpierw posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, a dopiero po tym to zakupić.

Nie bierz piosenek po omacku i nie twórz nieporządku na komputerze - przesłuchaj darmowe mp3, zanim je ściągniesz. Jeśli taki utwór Ci się nie spodoba, zawsze możesz kliknąć na inny. Jednakże Piekniejsza, który nagrał K.A.S.A., jest ostatnio na topie - nie zostań w tyle i skorzystaj z naszego niesamowitego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj