Kindla - Z Kim¶ Takim Jak Ty

Aktualna ocena: 4.9 / 5 (12 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:47
Data dodania: 03.08.2009 14:33:15
Rozmiar pliku: 3,46 MB
Tagi: Kindla, Z Kim¶ Takim Jak Ty, kim¶, takim, jak, niebo, bez, gwiazd, marcin, robert, pop
¬ródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jako¶ć.
Po kliknięciu w przycisk zostan± wy¶wietlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz klikn±ć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przegl±darki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Kindla_-_Z_Kim¶_Takim_Jak_Ty.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jeste¶ zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędko¶ć pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jako¶ć plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, któr± teraz odtwarzasz waży trzy i czterdzie¶ci sze¶ć setnych megabajta. Za¶ jego długo¶ć oscyluje na trzy minuty i czterdzie¶ci siedem sekund. Jest to jeden z wielu dzieł autorstwa Kindla, którego nazwa to Z Kim¶ Takim Jak Ty. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego żaden użytkownik nie dopasował jak na razie żadnego teledysku, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by¶ ty to zrobił. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już dwana¶cie razy, a ¶rednia głosów jest równa cztery i dziewięćdziesi±t dwa setnych, w skali od jeden do sze¶ć. Nikt nie pobrał pliku audio Kindla - Z Kim¶ Takim Jak Ty jak na razie. Piosenka Z Kim¶ Takim Jak Ty została skomentowana już pięć razy.
Przepisz kod z obrazka
 • ~:((((((((((((((((((( 17.03.2011
  ¦liczna
 • ~Mila 16.01.2011
  Siema ;DD
  ¶liczna piosenka :PPP
  mój były mi j± pokazał ;((
  pozdrowienia... K.C ;**
 • ~YouAreMyLight 29.10.2010
  o co be ? ;)
 • ~aga 12.08.2010
  hej :)
 • ~kati 21.12.2009
  siemka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne niezwykle często zazdro¶ciłe¶ ludziom, którzy cieszyli się wolno¶ci± posiadania muzyki, słuchaj±c jej na telefonach lub empetrójkach, które maj± możliwo¶ć wzi±ć wszędzie, gdzie chcieli i¶ć. No cóż, oni już dawno odkryli nasz portal - je¶li pozostaniesz u nas trochę dłużej, przekonasz się że i Ty będziesz mógł nosić ze sob± własn± muzykę.

Będzie to realne dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Za przykład weĽmiemy popularn± piosenkę - Z Kim¶ Takim Jak Ty, któr± wykonuje Kindla, znany z tworzenia kawałków, które błyskawicznie podbijaj± parkiety wszystkich klubów w kraju. Ale do rzeczy. Jeżeli pragniesz pobrać darmowe mp3, wklej link z piosenk± z Wrzuty do naszej wyszukiwarki, a zaraz po tym będziesz mógł ¶ci±gn±ć poż±dany kawałek.

Mało? Otrzymasz więcej! W ogóle nie musisz zagl±dać na inne strony. Widzisz, wszyscy w zespole skupiamy się nad tym, żeby¶ miał możliwo¶ć omijania innych stron i pobierania mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek rozbudowuje się codziennie. Dzięki temu zaledwie kilka kliknięć wystarczy, żeby¶ mógł pobrać na dysk przebój, który chcesz mieć, jak choćby Kindla - Z Kim¶ Takim Jak Ty, a póĽniej bez przeszkód miał możliwo¶ć się nim cieszyć.

Poprzez tę stronę poznasz kilka niezwykle nieskomplikowanych do zrobienia rozwi±zań, przez które szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, któr± będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Chcesz skopiować na telefon Z Kim¶ Takim Jak Ty? ¦ci±gnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na rozszerzenie własnej biblioteki piosenek oraz poznanie nowych gwiazd. Całkiem prawdopodobne, że wkręcisz się w czyj±¶ muzykę, nim trafi ona do szerszego grona odbiorców.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki s± obecnie osi±galne dla wszystkich, dlatego pojawił się niezwykły wysyp ludzi, którzy z amatorów przeistaczaj± się w profesjonalistów. Nikt nie powiedział, że kiedy¶ słuchacze nie będ± ¶ci±gać z naszego portalu Twoich piosenek. A na razie Ty ¶ci±gaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualno¶ci

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotycz±ce jego nowego kr±żka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy kr±żek maj± już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualno¶ci
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj