Firebirds - Serce rozbitkiem jest

Aktualna ocena: 4 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:14
Data dodania: 04.08.2009 18:52:03
Rozmiar pliku: 2,96 MB
Tagi: Firebirds, Serce rozbitkiem jest, serce, rozbitkiem, pana, boga, piecem
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Firebirds_-_Serce_rozbitkiem_jest.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar utworu, który teraz słyszysz to dwa i dziewięćdziesiąt sześć setnych megabajta. A jego długość oscyluje na trzy minuty i czternaście sekund. Jest to plik mp3 o tytule "Serce rozbitkiem jest", którego autorem jest Firebirds. Kawałek w formacie mp3, który w tej chwili słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w środę, 22 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie dodano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na ten utwór już dwa razy, a średnia głosów jest aktualnie równa cztery i zero setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Firebirds - Serce rozbitkiem jest nie została jak na razie ani razu pobrana. Nie znalazł się jak na razie ani jeden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku premiery muzyczne powodują niezły zamęt w biznesie. Bez przesady, co kilka tygodni objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe piosenki i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Jednym z takich artystów jest Firebirds, a tegoroczny hit Serce rozbitkiem jest to mistrzowski poziom w dziedzinie tworzenia muzyki, a sławę zawdzięcza niesamowitej jakości dźwięku i dobremu brzmieniu.

Prawdopodobnie pragnąłbyś sam przekonać się, jak brzmi Firebirds - Serce rozbitkiem jest? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre recenzje pomiędzy krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli nie jest to gatunek muzyki, jakiego słuchasz każdego dnia, powinieneś ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być zacofanym w kwestii tego, co jest modne w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Serce rozbitkiem jest, a Ty nie będziesz miał pojęcie o czym mówią, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Firebirds? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Jednakże my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który ułatwi Ci błyskawicznie na ściągnięcie każdego utworu z Wrzuty. Od dzisiaj skończyły się Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych stron - odszukasz je tutaj, na niezawodnym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym bardzo mocno pojemnym zbiorem empetrójek. Poprzez takie rozwiązanie, w kilka sekund po wstukaniu tekstu, np. Firebirds - Serce rozbitkiem jest, otrzymasz wyniki, skąd przejdziesz wprost do podstrony z pobraniem na swój komputer bezpłatnego mp3.

Mp3 do pobrania czekają tylko na Ciebie. Jeżeli jesteś już zmęczony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co podają nam stacje radiowe, powinieneś jak najszybciej ściągnąć jak najwięcej bezpłatnej muzyki mp3 z naszej strony. To naprawdę łatwe, parę kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz możliwość słuchania przez długi czas nowych, niezwykłych empetrójek.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj