Cyganeczka Zosia - Biesiadne

Aktualna ocena: 4 / 5 (65 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:25
Data dodania: 12.08.2009 22:22:06
Rozmiar pliku: 3,13 MB
Tagi: Cyganeczka Zosia, Biesiadne, melodie, polskie
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Cyganeczka_Zosia_-_Biesiadne.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz odtwarzasz waży trzy i trzynaście setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia pięć sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Biesiadne", której wykonawcą jest Cyganeczka Zosia. Plik audio w formacie mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w niedzielę, 19 listopada 2017 roku. Nie ma jeszcze dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już sześćdziesiąt pięć razy, a średnia ocen jest aktualnie równa trzy i dziewięćdziesiąt osiem setnych, w skali od 1 do 6. Do dzisiaj żadna osoba nie zapisała nigdy pliku Cyganeczka Zosia - Biesiadne. Piosenka Biesiadne została skomentowana już osiem razy.
Przepisz kod z obrazka
 • JerzyCiechocinek 20.06.2013
  Zawsze warte odsłuchania,dobre dla niewytrawnego ucha.
 • ~zosia 30.07.2012
  *cenzura*
 • ~marzena8kra 01.10.2011
  masakra
 • ~cyganecza 06.09.2011
  wymiata ta nuta..:0
 • ~mario 02.04.2011
  cyganeczka zosia
 • ~tomcio 17.10.2010
  super nuta
 • ~ja 21.06.2010
  Super;)
 • ~Kalos 11.06.2010
  Wymiata ! ^^

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się artystów, również za sprawą serwisów takich jak nasz, gdzie każdy może ściągnąć darmowe mp3, na przykład Cyganeczka Zosia - Biesiadne. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Cyganeczka Zosia jest jednym z grona wykonawców, którzy błyskawicznie podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z muzyką, robił podobnie jak inni wykonawcy - wrzucał do Internetu darmowe mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia na ślepo za coś, co może nie będzie się nam podobać. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech posłuży Biesiadne, niezwykła kompozycja, coraz częściej znajdująca miejsce na głośnych eventach.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim komputerze? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która Ci to umożliwi. Nie musisz obawiać się o żadne koszty - wszystkie dostępne u nas kawałki są całkowicie bezpłatne, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści zagrożeń, które możesz spotkać na analogicznych witrynach. Pożegnaj się z pełnymi pułapek stronami - tu jest obecna wyłącznie czysta muzyka.

Posiadamy coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Zapomnij o denerwującym czekaniu na załadowanie piosenek; z naszą pomocą to już przeszłość.

Biesiadne, w wykonaniu Cyganeczka Zosia, to doskonała melodia na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy preferencje muzyczne. Nie zwlekaj, aż przeminie moda na słuchanie Cyganeczka Zosia - Biesiadne i pobierz darmowe mp3 z naszej strony. Cyganeczka Zosia nie bez powodu jest określany maszynką do nagrywania przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj