Stan Borys - Jaskolka

Aktualna ocena: 5 / 5 (2 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:21
Data dodania: 21.08.2009 11:14:38
Rozmiar pliku: 4,90 MB
Tagi: Stan Borys, Jaskolka, stan, borys, jaskółka
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Stan_Borys_-_Jaskolka.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to mniejwięcej cztery i dziewięćdziesiąt setnych megabajta. Natomiast jego długość oscyluje na pięć minut i dwadzieścia jeden sekund. To plik mp3 tytułem "Jaskolka", którego wykonawcą jest Stan Borys. Plik mp3, który teraz słuchasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tego utworu. Byliśbyśmy więc bardzo szczęśliwi, jak byś go zaproponował. Odwiedzający wystawili ocene na ten kawałek już dwa razy, a średnia głosów jest równa pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Plik Stan Borys - Jaskolka nie został jak na razie nigdy pobrany. Nie ma jak na razie żadnego komentarza dodanego do tego utworu.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Tegoroczne premiery muzyczne powodują niezły zamęt na rynku. Praktycznie każdego miesiąca objawiają się nowe gwiazdy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które z miejsca zdobywają serca ludzi. Takim muzykiem jest właśnie Stan Borys, a tegoroczny hit Jaskolka to mistrzostwo w kwestii komponowania muzyki, a to głownie przez znakomite brzmienie i niesamowitą jakość utworu.

Pewnie osobiście wolisz się dowiedzieć, czym jest Stan Borys - Jaskolka? Ściągnij mp3 z naszego portalu, a przekonasz, przez co ten utwór zyskuje same dobre recenzje między krytykami i słuchaczami. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, powinieneś pobrać darmowe mp3 z naszej strony, żeby nie być w tyle w dziedzinie trendów w muzyce. W innym przypadku pewnie będziesz trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Jaskolka, a Ty nie będziesz wiedział o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Stan Borys? Wszystko przez to ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci bardzo szybko na ściągnięcie każdego kawałka z serwisu Wrzuta. Od dzisiaj skończyły się Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych stron - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest podpięta do naszej niesamowicie pojemnej bazy kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu hasła, np. Stan Borys - Jaskolka, dostaniesz wyniki z możliwością pobrania darmowego mp3 wprost na swój komputer.

Mp3 do pobrania oczekują właśnie na Ciebie. Jeśli jesteś już zmęczony słuchaniem cały czas tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam radia, powinieneś jak najszybciej pobrać sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego wysiłku otrzymasz ogrom utworów, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj