A Ty w zabek czesany eleganciku, SMS-a nie przeczytasz

Aktualna ocena: 3 / 5 (151 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:05
Data dodania: 27.08.2009 16:58:26
Rozmiar pliku: 84,8 KB
Tagi: A Ty w zabek czesany eleganciku SMS, a nie przeczytasz, dzwonek, telefon, sms
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

A_Ty_w_zabek_czesany_eleganciku,_SMS-a_nie_przeczytasz.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Nuta, którą aktualnie słuchasz waży osiemdziesiąt cztery i osiem setnych kilobajta. Zaś jego długość to zero minut i pięć sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa A Ty w zabek czesany eleganciku, SMS, którego tytuł to a nie przeczytasz. We wtorek, 21 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Będziemy zatem bardzo wdzięczni, gdybyś go zaproponował. Userzy ocenili ten kawałek już sto pięćdziesiąt jeden razy, a średnia głosów wynosi aktualnie dwa i dziewięćdziesiąt dziewięć setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Piosenka A Ty w zabek czesany eleganciku, SMS-a nie przeczytasz nie została do tej pory nigdy pobrana. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się patrzeć z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do empetrójek, wkładali je do uszu i szli ulicą, słuchając najlepszych utworów? Wiesz, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu nieco dłużej, przekonasz się że Ty także będziesz miał możliwość brać ze sobą swoją muzykę.

W jaki sposób? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu a nie przeczytasz. Słyszałeś taką piosenkę, czyż nie? Jej autorem jest A Ty w zabek czesany eleganciku, SMS - to prawdziwa maszynka do nagrywania kolejnych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta odszukasz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - błyskawicznie otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Mało? Otrzymasz więcej! Cały nasz zespół stara się o to, żebyś wcale nie miał potrzeby wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Poprzez to zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład A Ty w zabek czesany eleganciku, SMS-a nie przeczytasz, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony przetestujesz kilka bardzo łatwych do zrealizowania chwytów, przez które już w kilka sekund na Twoim dysku zagości pożądana piosenka, którą będziesz mógł cieszyć się do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 a nie przeczytasz? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam poznasz zupełnie nowych muzyków, a przez to poszerzysz swoją wiedzę na temat muzyki. Co ważniejsze - to całkowicie bezpieczne i bezpłatne. Bardzo prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś twórczość, zanim trafi ona do szerszego grona słuchaczy.

Programy do tworzenia muzyki oraz instrumenty są dostępne dla wszystkich, stąd ogromny wysyp osób, które zaczynają profesjonalnie się tym zajmować. Nikt nie powiedział, że kiedyś fani muzyki nie będą ściągać z naszej strony Twoich piosenek. Do tej pory Ty ściągaj utwory innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj