kto ma pieniążki

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:02
Data dodania: 31.08.2009 13:56:15
Rozmiar pliku: 3,70 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

kto_ma_pieniążki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to trzy i siedemdziesiąt setnych megabajta. A jego długość oscyluje na cztery minuty i dwa sekundy. Jest to podstrona, na której znajduje się plik kto ma pieniążki do pobrania.We wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego kawałka. Zalecamy więc, abyś go zaproponował. Utwór kto ma pieniążki nie został do dziś ani razu pobrany. Nie ma do dziś ani jednego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego, ale Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na tych ludzi, którzy podpinali słuchawki do telefonów, wkładali je do uszu i podążali ulicą, słuchając ulubionych utworów? No cóż, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na nasz portal - gwarantujemy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu nieco dłużej.

Będzie to możliwe dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład kto ma pieniążki. Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją kto ma pieniążki - to prawdziwa maszynka do tworzenia coraz to nowych hitów, a wiele utworów jego autorstwa gości na najlepszych eventach. Jednak do rzeczy. Jeżeli pragniesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz w stanie ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Wcale nie nie masz potrzeby wchodzenia na inne portale. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt pracują nad tym, żebyś mógł omijania innych stron i ściągania mp3 bezpośrednio od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Poprzez to zaledwie kilka ruchów myszką wystarczy, żebyś pobrał na dysk utwór, który chcesz mieć, dla przykładu kto ma pieniążki, a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Dzięki tej stronie przetestujesz kilka niesamowicie prostych do zrealizowania sztuczek, za pomocą których już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zagości upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych przeciwności.

Chciałbyś przerzucić na odtwarzacz mp3 kto ma pieniążki? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. To całkowicie bezpieczny i bezpłatny sposób na rozszerzenie swojego zbioru piosenek oraz odkrycie nowych gwiazd. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś dosłownie każdy może nagrywać muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Nie jest powiedziane, że pewnego dnia słuchacze nie będą ściągać z naszego portalu Twoich kawałków. A na razie Ty ściągaj piosenki innych.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj