Verba - Nic więcej (Instrumental)

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:19
Data dodania: 20.09.2009 03:22:20
Rozmiar pliku: 3,04 MB
Tagi: Verba, Nic więcej (Instrumental), karaoke, instrumental, wiecej, nic, podklad
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Verba_-_Nic_więcej_(Instrumental).mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej trzy i cztery setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dziewiętnaście sekund. Piosenka ta nosi tytuł "Nic więcej (Instrumental)", której autorem jest Verba. Plik mp3, który w tym momencie słuchasz został zaindeksowany w naszej bazie danych we wtorek, 17 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Żadna osoba nie ściągnęła pliku Verba - Nic więcej (Instrumental) do tej pory. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować tę piosenkę w formacie mp3, jednak Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, słuchając jej na telefonach lub empetrójkach, które mają możliwość zabrać wszędzie, gdzie chcieli iść. Wiesz, ci ludzie już jakiś czas temu trafili na naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie cieszyć się wolnością słuchania, jeśli zabawisz tu nieco dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy dla przykładu Nic więcej (Instrumental). Słyszałeś tę piosenkę, czyż nie? Stworzył ją Verba, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a wiele jego piosenek gości na najlepszych zabawach. Jednak ad rem. Jeśli zechcesz pobrać darmowe mp3, wklej link z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a zaraz po tym będziesz mógł ściągnąć upragniony kawałek.

Mało? Dostaniesz więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Każdego dnia rozszerzamy zbiór dostępnych empetrójek. Poprzez to musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł pobrać na dysk pożądany kawałek, na przykład Verba - Nic więcej (Instrumental), a później swobodnie mógł się nim cieszyć.

Za sprawą tej strony przyswoisz sobie kilka niesamowicie łatwych do realizacji tricków, dzięki którym już w kilka sekund na Twoim sprzęcie zadomowi się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do woli - bez żadnych komplikacji.

Wolisz przerzucić na odtwarzacz mp3 Nic więcej (Instrumental)? Pobierz mp3 już teraz. To bezpłatnie bezpieczny i bezpłatny sposób na powiększenie swojej biblioteki piosenek i poznanie nowych wykonawców. Bardzo prawdopodobne, że wkręcisz się w czyjąś muzykę, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Obecnie dosłownie wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych lub komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, by ludzie kiedyś pobierali Twoje przeboje - do tego czasu ściągaj darmowe mp3 reszty artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj