Odgłosy Zwierząt - Farma

Aktualna ocena: 2.3 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 00:06
Data dodania: 20.09.2009 17:38:42
Rozmiar pliku: 92,3 KB
Tagi: Odgłosy Zwierząt, Farma, odgłosy, zwierząt, justysia8981, śmieszne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Odgłosy_Zwierząt_-_Farma.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz odtwarzasz to mniejwięcej dziewięćdziesiąt dwa i trzy setnych kilobajta. Zaś jego czas trwania to zero minut i sześć sekund. Odtwarzasz piosenkę tytułem "Farma", której autorem jest Odgłosy Zwierząt. Utwór, który obecnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w piatek, 20 pazdziernika 2017 roku. Do tego pliku nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Odwiedzający ocenili ten utwór już cztery razy, a średnia głosów jest równa dwa i dwadzieścia pięć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Piosenka Odgłosy Zwierząt - Farma nie została do tej pory nigdy pobrana. Nikt do tej pory nie raczył skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi wykonawcy, którzy bez problemów zdobywają tłumy nowych sympatyków, gotowych wydać mnóstwo kasy na albumy i koncerty, aby tylko wesprzeć ulubionego artystę. Tak samo jest, jeśli chodzi o Farma, wykonywanym przez Odgłosy Zwierząt. Piosenka ta bez pardonu zdobywa miejsca w stacjach radiowych, przede wszystkim dzięki niesamowitej kompozycji oraz temu, że łatwo wpada w ucho.

A może sam pragniesz się dowiedzieć, czym jest Odgłosy Zwierząt - Farma? Pobierz mp3 z naszej witryny, a uświadomisz sobie, przez co ten kawałek zbiera same dobre recenzje pomiędzy słuchaczami i krytykami. Nawet jeżeli nie jest to gatunek, którego słuchasz każdego dnia, i tak możesz ściągnąć mp3 za darmo z naszej strony, aby nie być zacofanym w kwestii muzycznych trendów. W innym przypadku możesz być trochę wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Farma, a Ty nie będziesz wiedział o czym mówią, bo nie znasz tego utworu.

Szukasz w wielu miejscach kawałka Odgłosy Zwierząt? Wszystko rozbija się o pobieranie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader ułatwi Ci szybciej niż myślisz na pobranie dowolnego kawałka z tego serwisu. Od teraz na zawsze minęły Twoje kłopoty z odwiedzaniem różnych, niebezpiecznych witryn - odszukasz je u nas, na niezawodnej stronie.

Wykorzystaj naszą wyszukiwarkę mp3, która jest podpięta do naszej niezwykle rozbudowanej bazy kawałków. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w kilka sekund po wpisaniu tekstu, jak choćby Odgłosy Zwierząt - Farma, otrzymasz wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia czekają tylko na Twój ruch. Jeżeli jesteś już znudzony swoją starą muzyką, a także tym, co podają nam radia, powinieneś błyskawicznie ściągnąć trochę darmowej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, kilka ruchów myszką i gotowe - bez żadnego trudu dostaniesz ogrom kawałków, którymi będziesz w stanie radować się przez długi czas.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj