Republika - Biała Flaga

Aktualna ocena: 4.6 / 5 (17 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:53
Data dodania: 23.09.2009 21:21:07
Rozmiar pliku: 4,48 MB
Tagi: Republika, Biała Flaga, stare, fajne, muzyka, Biała, Flaga
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Republika_-_Biała_Flaga.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz otworzoną to cztery i czterdzieści osiem setnych megabajta. Zaś jego czas trwania oscyluje na cztery minuty i pięćdziesiąt trzy sekundy. To piosenka o tytule "Biała Flaga", której autorem jest Republika. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, abyś takowy dodał. Użytkownicy ocenili tę piosenkę już siedemnaście razy, a średnia głosów wynosi aktualnie cztery i pięćdziesiąt dziewięć setnych, w skali od jeden do sześć. Plik Republika - Biała Flaga nie został dotychczas nigdy pobrany. Nie znalazł się dotychczas żaden użytkownik, który zechciałaby dodać komentarz do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zanurzyć się w świat muzyki. Mnóstwo piosenek jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy że skorzystasz z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Poszukujesz Biała Flaga? Pobierz mp3 w jednej chwili, każdy sobie z tym da radę.

Republika jest modnym i lubianym autorem sceny muzycznej. Tworzone przez niego kawałki błyskawicznie wdrapują się na szczyty list przebojów. Tak samo dzieje się z Biała Flaga. Download pliku mp3 najłatwiej przeprowadzić na naszym portalu. To tylko kilka ruchów myszką, które dzielą Cię od słuchania tego utworu, bez potrzeby odwiedzania Wrzuty albo podobnych portali.

Poprzez nasze darmowym mp3 możesz słuchać muzyki dokładnie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz włączyć piosenki w odtwarzaczu lub na wieży? Zatem nie czekaj - pobierz Republika - Biała Flaga i włączaj ją gdziekolwiek zapragniesz, bez ograniczeń.

Dajemy Ci mp3 do ściągnięcia bez żadnych opłat! Wszystko jest absolutnie za darmo, wystarczy że wytypujesz piosenkę i pobierzesz ją, nie zapłacisz za to ani grosza. Pobieranie empetrójek z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla osób, które pragną przedtem posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, a w następstwie tego to zakupić.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, masz możliwość posłuchania go, aby nie brać niczego po omacku i nie tworzyć bałaganu na komputerze. Jeśli ten kawałek Ci się nie spodoba, w każdym momencie jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednak Biała Flaga, który wykonuje Republika, jest od niedawna bardzo popularny - nie zostań w tyle i bez żadnych problemów wykorzystaj nasze wspaniałe narzędzie, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj