Córko rybaka - zespół Ambit

Aktualna ocena: 4 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:56
Data dodania: 24.09.2009 21:47:07
Rozmiar pliku: 2,69 MB
Tagi: Córko rybaka, zespół Ambit, Zespół, Ambit, wesele, córko, wybaka, zabawy
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Córko_rybaka_-_zespół_Ambit.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga pliku mp3, który aktualnie słyszysz to mniejwięcej dwa i sześćdziesiąt dziewięć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i pięćdziesiąt sześć sekund. Odtwarzasz utwór o tytule "zespół Ambit", którego wykonawcą jest Córko rybaka. Kawałek w formacie mp3, który teraz odtwarzasz został wprowadzony do naszej bazy danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego pliku mp3. Zalecamy zatem, byś go dodał. Userzy ocenili tę piosenkę już jeden raz, a średnia głosów jest równa cztery i zero setnych, w skali od 1 do 6. Do dziś nikt nie zapisał nigdy pliku Córko rybaka - zespół Ambit. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która miałby ochotę skomentować ten plik audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Dzisiaj, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość dowolnego artysty, pojęcie muzyki z podziemi nieco traci na wartości - również przy pomocy serwisów podobnych do naszego. W tym miejscu wszyscy mają możliwość ściągnąć darmowe mp3, między innymi Córko rybaka - zespół Ambit. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Córko rybaka bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to przez swoje zapadające w pamięć piosenki. Tak jak większość rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do pobrania. To niezły sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może nie będzie się nam podobać. Ale tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy zespół Ambit, niezwykła piosenka, coraz częściej znajdująca miejsce na znanych eventach.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci pobranie tych utworów, które chcesz mieć na swoim telefonie. Nie natrafisz tu na żadne haczyki czy ukryte opłaty - wszystko jest przejrzyste i absolutnie bezpłatne. Co istotniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od niebezpiecznych wirusów, które możesz napotkać na podobnych stronach. Puść w niepamięć pełne zagrożeń serwisy - tutaj jest jedynie bezpieczna muzyka.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na ściąganie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a na dodatek darmowe i szybkie. Puść w zapomnienie wieczne oczekiwanie na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

zespół Ambit, autorstwa Córko rybaka, to znakomita piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie czekaj, aż Córko rybaka - zespół Ambit stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej strony. Córko rybaka nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest dokładnie to samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj