fasolki - Kundel bury

Aktualna ocena: 4 / 5 (16 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:16
Data dodania: 26.09.2009 01:02:45
Rozmiar pliku: 2,08 MB
Tagi: fasolki, Kundel bury, piosenki, dziecięce
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

fasolki_-_Kundel_bury.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz zajmuje dwa i osiem setnych megabajta. Długość oscyluje na dwa minuty i szesnaście sekund. Odtwarzasz plik mp3 tytułem "Kundel bury", którego autorem jest fasolki. Utwór, który w tej chwili słyszysz został wprowadzony do naszej bazy danych we wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty to zrobił. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już szesnaście razy, a średnia ocen jest aktualnie równa cztery i zero setnych, w skali od 1 do 6. Piosenka fasolki - Kundel bury nie została jeszcze nigdy pobrana. Nie ma jeszcze ani jednego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W tym roku kolejne wydawnictwa muzyczne powodują porządny zamęt w biznesie. Bez przesady, każdego miesiąca objawiają się nowi wykonawcy muzyki popularnej, nowe kawałki i nowe wydawnictwa, które od razu zdobywają serca fanów. Tak samo jest, jeśli chodzi o Kundel bury, wykonywanym przez fasolki. Piosenka ta błyskawicznie zdobywa miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji oraz łatwości, z jaką ją zapamiętujemy.

Prawdopodobnie pragnąłbyś sam przekonać się, czym jest fasolki - Kundel bury? Pobierz mp3 z naszej witryny, a przekonasz, przez co ten kawałek zbiera same przychylne opinie pomiędzy krytykami i słuchaczami. Całkiem prawdopodobne, że na codzień słuchasz całkowicie innych piosenek - ale nie usprawiedliwia Cię to w żaden sposób, by przeoczyć taki rarytas. Pobierz to darmowe mp3 z naszej strony. W innym przypadku pewnie będziesz nieco wyobcowany, gdy będziesz świadkiem rozmów znajomych o Kundel bury, a Ty nie będziesz miał pojęcie o co chodzi, bo nie słyszałeś tej piosenki.

Nie masz pojęcia, gdzie odszukać tę piosenkę fasolki? Poważną przeszkodą jest ściąganie z Wrzuty. Ale i na to mamy dobre rozwiązanie. Nasz Wrzuta downloader umożliwi Ci bardzo szybko na pobranie każdego utworu z tego serwisu. Już nie musisz poszukiwać bezpłatnych piosenek na nieciekawych, nie do końca przyjaznych serwisach - odnajdziesz je u nas, na niezawodnej stronie.

Skorzystaj z posiadanej przez nas wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, w jednej chwili po wstukaniu do wyszukiwarki fasolki - Kundel bury, dostaniesz wyniki z możliwością ściągnięcia bezpłatnego mp3 prosto na swój komputer.

Mp3 do ściągnięcia oczekują właśnie na Ciebie. Jeśli jesteś już zniechęcony słuchaniem ciągle tej samej muzyki, jak również tym, co serwują nam stacje radiowe, zdecydowanie musisz jak najszybciej ściągnąć sporo bezpłatnej muzyki mp3 z naszej witryny. Nie ma w tym nic trudnego, kilka kliknięć i gotowe - bez żadnego trudu otrzymasz ogrom utworów, którymi będziesz w stanie radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj