Czarodziejskie Słowa - Stare Słuchowisko Edukacyjne Dla Dzieci

Aktualna ocena: 4.1 / 5 (7 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 19:03
Data dodania: 27.09.2009 21:41:16
Rozmiar pliku: 8,72 MB
Tagi: Czarodziejskie Słowa, Stare Słuchowisko Edukacyjne Dla Dzieci, słuchowisko, nagranie, stare, 70s, dzieci, edukacja, nauka, przedszkole
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Czarodziejskie_Słowa_-_Stare_Słuchowisko_Edukacyjne_Dla_Dzieci.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar kawałka, który aktualnie odtwarzasz to mniejwięcej osiem i siedemdziesiąt dwa setnych megabajta. A jego czas trwania to dziewiętnaście minut i trzy sekundy. Uruchomiłeś kawałek o tytule "Stare Słuchowisko Edukacyjne Dla Dzieci", którego wykonawcą jest Czarodziejskie Słowa. Plik mp3, który obecnie odtwarzasz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dopasowanego teledysku do tej piosenki. Byliśbyśmy zatem uszczęśliwieni, gdybyś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już siedem razy, a średnia głosów wynosi cztery i czternaście setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Do tej pory żadna osoba nie pobrała ani razu utworu muzycznego Czarodziejskie Słowa - Stare Słuchowisko Edukacyjne Dla Dzieci. Żadna osoba jeszcze nie miał ochoty skomentować tej piosenki, ale Ty możesz zrobić to pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

W obecnych czasach, gdy słuchacze mogą dogłębnie poznać twórczość nawet najbardziej alternatywnego wykonawcy, pojęcie muzyki z podziemi lekko traci na wartości - również za sprawą portali podobnych do naszego. Tutaj wszyscy mają możliwość pobrać darmowe mp3, do których zalicza się Czarodziejskie Słowa - Stare Słuchowisko Edukacyjne Dla Dzieci. Czemu właśnie ten kawałek?

Czarodziejskie Słowa jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem podbijają serca kolejnych słuchaczy. Na początku swojej podróży z muzyką, robił tak samo jak reszta wykonawców - umieszczał w Internetu bezpłatne mp3 do pobrania. To świetny sposób na zapoznanie się z twórczością, bez konieczności płacenia w ciemno za coś, co może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat takie obawy są bezpodstawne - za przykład niech służy Stare Słuchowisko Edukacyjne Dla Dzieci, genialna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Nasza wyszukiwarka mp3 umożliwi Ci odnalezienie tych kawałków, które pragniesz mieć na swoim telefonie. Nie musisz obawiać się o żadne koszty - wszystkie dostępne tutaj piosenki są całkowicie za darmo, bez ukrytych haczyków. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszym portalu jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które możesz napotkać na podobnych serwisach. Jeżeli pragniesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej strony.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze świetne narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać wieczność, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem piosenki - tutaj wykonasz mp3 download bez żadnych problemów, a także darmowo i błyskawicznie.

Stare Słuchowisko Edukacyjne Dla Dzieci, w wykonaniu Czarodziejskie Słowa, to doskonała piosenka na każdy dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne. Nie czekaj, aż Czarodziejskie Słowa - Stare Słuchowisko Edukacyjne Dla Dzieci stanie się passe i pobierz darmowe mp3 z naszego serwisu. Czarodziejskie Słowa nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania przebojów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz szybko się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj