Janusz Laskowski - Siedem dziewcząt z Albatrosa

Aktualna ocena: 4 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:17
Data dodania: 07.10.2009 23:44:42
Rozmiar pliku: 3,01 MB
Tagi: Janusz Laskowski, Siedem dziewcząt z Albatrosa, rozrywkowa, polska, muzyka, miri, dziewcząt, siedem, szczepanik
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Janusz_Laskowski_-_Siedem_dziewcząt_z_Albatrosa.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz masz uruchomioną to około trzy i jeden setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzy minuty i siedemnaście sekund. Jest to jeden z wielu utworów stworzonych przez Janusz Laskowski, którego tytuł to Siedem dziewcząt z Albatrosa. Utwór w formacie mp3, który w tym momencie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Do tej piosenki nie ma jak na razie żadnego teledysku, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Userzy wystawili ocene na tę piosenkę już trzy razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i zero setnych, w skali od jeden do sześć. Do tego momentu żadna osoba nie ściągnęła nigdy pliku audio Janusz Laskowski - Siedem dziewcząt z Albatrosa. Nie ma do tej pory żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Dzisiaj każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się muzyków, także dzięki portalom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, na przykład Janusz Laskowski - Siedem dziewcząt z Albatrosa. Dlaczego właśnie ten utwór?

Janusz Laskowski bez kompleksów zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje zapadające w pamięć utwory. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę kompozytorów, tak i on na starcie swojej przygody z muzyką dawał ludziom mp3 do pobrania. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez potrzeby płacenia w ciemno za muzykę, która może nam nie przypasować. Jednak w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem może być Siedem dziewcząt z Albatrosa, genialna empetrójka, goszcząca coraz częściej na głośnych imprezach.

Nasza wyszukiwarka mp3 pozwoli Ci na pobranie tych piosenek, które chciałbyś mieć na swoim odtwarzaczu. Nie natrafisz tutaj na żadne pułapki i ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Ważne jest także to, że muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie posiada w sobie niebezpiecznych wirusów i trojanów, jakimi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne portale. Daj sobie spokój z pełnymi zagrożeń portalami - tutaj jest obecna tylko czysta muzyka.

Dysponujemy czymś znacznie większym, niż tylko wyszukiwarką. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Już nie musisz czekać długie minuty, dopóki nie wypełni się pasek z loadingiem utworu - na naszej witrynie zrobisz mp3 download bez dodatkowych trudności, a co więcej szybko i za darmo.

Siedem dziewcząt z Albatrosa, w wykonaniu Janusz Laskowski, to znakomita melodia na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego serwisu i przekonaj się, z jakiej przyczyny Janusz Laskowski - Siedem dziewcząt z Albatrosa jest teraz trendy. Janusz Laskowski nie bez przyczyny jest nazywany maszynką do tworzenia hitów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj