Bajm - Dzień za dniem

Aktualna ocena: 4.3 / 5 (4 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:17
Data dodania: 11.10.2009 16:06:50
Rozmiar pliku: 3,92 MB
Tagi: Bajm, Dzień za dniem, dzień, dniem
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Bajm_-_Dzień_za_dniem.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą aktualnie słuchasz to trzy i dziewięćdziesiąt dwa setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na cztery minuty i siedemnaście sekund. Jest to jeden z wielu piosenek autorstwa Bajm, której tytuł brzmi Dzień za dniem. Utwór w formacie mp3, który teraz słuchasz został dodany do naszej bazy danych w sobotę, 18 listopada 2017 roku. Niestety do tego utworu muzycznego nie dopasowano jak na razie żadnego klipu, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Odwiedzający ocenili ten kawałek już cztery razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i dwadzieścia pięć setnych, w skali od jeden do sześć. Do dziś żadna osoba nie zapisała ani razu pliku audio Bajm - Dzień za dniem. Żaden odwiedzający do dziś nie raczył dodać komentarza do tego pliku muzycznego, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Co roku, w muzycznym świecie pojawiają się nowi twórcy, którzy bezproblemowo zyskują rzesze nowych wielbicieli, gotowych wydać grube pieniądze na koncerty i płyty i w ten sposób pokazać wsparcie dla ulubionego artysty. Nie inaczej jest z przebojem Dzień za dniem, wykonywanym przez Bajm. Piosenka ta bez pardonu podbija miejsca na listach przebojów, przede wszystkim dzięki niezwykłej kompozycji i łatwości, z jaką wpada w ucho.

Pewnie sam wolisz się dowiedzieć, czym jest Bajm - Dzień za dniem? Pobierz mp3 z naszego portalu, a uświadomisz sobie, dlaczego ten utwór zyskuje same dobre recenzje pośród słuchaczy i krytyków. Nawet jeśli to nie jest muzyka, której słuchasz każdego dnia, i tak możesz pobrać darmowe mp3 z naszej strony, aby nie pozostać w tyle w kwestii tego, co jest modne w muzyce. Inaczej pewnie będziesz trochę wyalienowany, gdy usłyszysz rozmowy znajomych o Dzień za dniem, a Ty nie będziesz się orientował o co chodzi, bo nie znasz tego przeboju.

Szukasz w wielu miejscach piosenki Bajm? Na drodze stoi ściąganie z Wrzuty. Ale my mamy na to znakomity sposób. Dysponujemy Wrzuta downloader, który pozwoli Ci błyskawicznie na pobranie dowolnego kawałka z Wrzuty. Od teraz na zawsze minęły Twoje problemy z odwiedzaniem różnych, nie całkiem bezpiecznych witryn - odszukasz je u nas, na bezpiecznym portalu.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która jest połączona z naszym niezwykle rozbudowanym zbiorem piosenek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, od razu po wpisaniu hasła, na przykład Bajm - Dzień za dniem, pojawią się wyniki z możliwością ściągnięcia darmowego mp3 bezpośrednio na swój komputer.

Tylko u nas ściągniesz bezpłatne mp3. Doskonale wiemy, że pewnie znudziłeś się słuchaną bez przerwy muzyką i całością tego, co puszczane jest w audycjach radiowych. Dlatego dobrym wyjściem będzie pobranie sporej porcji muzyki mp3 za free z naszego portalu. Nie ma w tym nic skomplikowanego, parę kliknięć i voila! - w zamian dostaniesz niezliczoną ilość kawałków, którymi będziesz mógł radować się przez wiele długich dni.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj