DEZERTER - Spytaj Milicjanta

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:38
Data dodania: 11.10.2009 22:14:43
Rozmiar pliku: 1,49 MB
Tagi: DEZERTER, Spytaj Milicjanta, Spytaj, Milicjanta, Polsk, Punk, 1987
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DEZERTER_-_Spytaj_Milicjanta.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który teraz słuchasz waży jeden i czterdzieści dziewięć setnych megabajta. Długość oscyluje na jeden minute i trzydzieści osiem sekund. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez DEZERTER, której tytuł to Spytaj Milicjanta. W sobotę, 18 listopada 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jeszcze dodanego klipu do tego kawałka. Zalecamy zatem, abyś go zaproponował. Żadna osoba nie pobrała utworu muzycznego DEZERTER - Spytaj Milicjanta do tego momentu. Nikt dotychczas nie raczył dodać komentarza do tego pliku.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy może odkryć twórczość nowo pojawiających się muzyków, także dzięki serwisom analogicznym do naszego, na których wszyscy mogą zdobyć darmowe mp3, dla przykładu DEZERTER - Spytaj Milicjanta. Czy warto tego posłuchać?

DEZERTER bez zahamowań zdobywa kolejne miejsca w radiowych listach przebojów, a to poprzez swoje świetne utwory. Tak jak mnóstwo mało znanych artystów, tak i on od początku swojej przygody z muzyką udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym sposobem można zjednać sobie rzesze fanów, którzy później mogą zdecydować się na kupno pełnych albumów, o ile spodoba im się muzyka, co niekoniecznie jest takie pewne. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - za przykład niech służy Spytaj Milicjanta, genialna kompozycja, która potrafi zarazić chwytliwą melodią duże grono słuchaczy.

Pragniesz mieć konkretne piosenki na swoim komputerze? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki albo ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie za darmo. Ważne jest też to, że muzyka mp, jaką u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, którymi możesz zarazić komputer, wchodząc na inne strony. Jeżeli pragniesz jedynie czystej muzyki, korzystaj wyłącznie z tej witryny.

Dysponujemy czymś więcej, niż tylko wyszukiwarką. Nasze niesamowite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Koniec z wiecznym czekaniem, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Spytaj Milicjanta, w wykonaniu DEZERTER, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Już teraz ściągnij mp3 z naszej witryny i sprawdź, z jakiego powodu DEZERTER - Spytaj Milicjanta jest ostatnio na topie. Na pewno nie będziesz tym zawiedziony - taki muzyk nagrywa hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej empetrójki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj