Hemp Gru - H.W.D.P. (feat. Zary)

Aktualna ocena: 5 / 5 (1 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 04:23
Data dodania: 13.10.2009 15:17:01
Rozmiar pliku: 6,23 MB
Tagi: Hemp Gru, H.W.D.P. (feat. Zary), Hemp, Gru, HWDP, feat, Zary, Rap, 2009-04-15
Źródło:

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Po kliknięciu w przycisk zostanie aktywowany applet Java. Wyświetli się komunikat z zapytaniem, czy zezwolić na uruchomienie appletu. Klinij wtedy przycisk "Run". Jeśli zaznaczysz opcję "Always trust content from this publisher." to komunikat ten nie będzie następnym razem wyświetlany. Jeśli chcesz użyć tej metody, musisz mieć zainstalowaną Javę. Możesz ją za darmo pobrać tutaj. Jeśli twój komputer nie jest zbyt mocny, otwieranie może potrwać dłuższą chwilę.
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Hemp_Gru_-_H.W.D.P._(feat._Zary).mp3

rozpocznie się za

7 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który właśnie odtwarzasz zajmuje sześć i dwadzieścia trzy setnych megabajta. Zaś jego czas trwania to cztery minuty i dwadzieścia trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek stworzonych przez Hemp Gru, której tytuł to H.W.D.P. (feat. Zary). W środę, 23 lipca 2014 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Nie ma jeszcze dodanego teledysku do tej piosenki. Zalecamy zatem, byś takowy zaproponował. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już jeden raz, a średnia ocen wynosi pięć i zero setnych, w skali od 1 do 6. Utwór Hemp Gru - H.W.D.P. (feat. Zary) nie został do tej pory nigdy pobrany. Nie znalazła się do tej pory ani jedna osoba, która zechciałaby skomentować tę piosenkę, jednak Ty możesz dodać komentarz jako pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka wychodzi z podziemi. Obecnie każdy może odkryć dokonania coraz to nowych muzyków, również dzięki serwisom takim jak nasz, z których każdy może zdobyć darmowe mp3, jak choćby Hemp Gru - H.W.D.P. (feat. Zary). Czy warto tego posłuchać?

Hemp Gru jest jednym z grona muzyków, którzy błyskawicznie zdobywają serca kolejnych słuchaczy. Jak mnóstwo rozpoczynających karierę artystów, tak i on na początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. To dobry sposób na zapoznanie się z muzyką, bez konieczności płacenia na ślepo za muzykę, która może się nam nie spodobać. Jednakże tutaj akurat nie ma takich obaw - za przykład niech służy H.W.D.P. (feat. Zary), świetna kompozycja, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć ulubione utwory na swoim odtwarzaczu? Wykorzystaj w tym celu naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie powinieneś obawiać się o jakieś opłaty - wszystkie udostępnione tu kawałki są absolutnie darmowe, bez ukrytych haczyków. Co więcej, muzyka mp3 na naszej stronie jest wolna od jakichkolwiek zagrożeń, które można spotkać na podobnych portalach. Daj sobie spokój z pełnymi pułapek portalami - tutaj jest tylko bezpieczna muzyka.

Posiadamy coś ciekawszego, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze znakomite narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci pobieranie z serwisu Wrzuta. Przeprowadzenie mp3 download aż do tej pory nie było tak bezproblemowe, a na dodatek szybkie i za free. Koniec z ciągłym czekaniem, aż załaduje się piosenka; dzięki nam to już przeszłość.

H.W.D.P. (feat. Zary), autorstwa Hemp Gru, to świetna muzyka na dowolny dzień i dla każdego człowieka, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie zwlekaj, aż Hemp Gru - H.W.D.P. (feat. Zary) stanie się niemodna i ściągnij darmowe mp3 z naszej witryny. Hemp Gru nie bez powodu jest nazywany maszynką do komponowania hitów, w tym przypadku jest tak samo, o czym możesz łatwo się przekonać.

Teledysk Aerosmith - Cryin'
Aerosmith - Cryin'
Teledysk Red Hot Chili Peppers - Californication [Official Music Video]
Red Hot Chili Peppers - Californication [Official Music Video]
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj