Świąteczne aniołki

Aktualna ocena: 4.2 / 5 (11 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 02:34
Data dodania: 14.10.2009 13:25:26
Rozmiar pliku: 2,35 MB
Tagi: margolcia, piosenki, dzieci
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Świąteczne_aniołki.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz uruchomioną to dwa i trzydzieści pięć setnych megabajta. Długość to dwa minuty i trzydzieści cztery sekundy. Jest to witryna, na której masz możliwość ściągnięcia i odtwarzania utworu mp3 Świąteczne aniołki. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tego utworu nie ma dotychczas żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, byś ty to zrobił. Odwiedzający wystawili ocene na ten utwór już jedenaście razy, a średnia ocen jest teraz równa cztery i osiemnaście setnych, w skali od jeden do sześć. Utwór Świąteczne aniołki nie został do dziś nigdy pobrany. Nie znalazł się do dziś żaden użytkownik, który miałby kaprys skomentować tę piosenkę w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne dość często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się wolnością posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli wziąć wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, ci ludzie już dawno znaleźli naszą stronę - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością muzyki, jeśli tylko zabawisz tu trochę dłużej.

Stanie się to realne dzięki naszemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład Świąteczne aniołki. Słyszałeś taką piosenkę, prawda? Stworzył ją Świąteczne aniołki, który jest prawdziwą maszynką do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo utworów jego autorstwa gości na licznych zabawach. Ale do rzeczy. Jeżeli zechcesz mieć darmowe mp3, wrzuć link z piosenką z Wrzuty w naszą wyszukiwarkę, a po chwili będziesz mógł ściągnąć upragniony utwór.

Chcesz dostać więcej? Nie ma problemu! Wcale nie musisz wchodzić na inne strony. Bo widzisz, wszyscy zaangażowani w ten projekt skupiają się nad tym, abyś mógł pomijać inne strony i ściągać mp3 prosto od nas. Posiadany przez nas zbiór dostępnych utworów poszerza się każdego dnia. Dzięki temu zaledwie parę kliknięć wystarczy, żebyś mógł pobrać na komputer utwór, który chcesz mieć, na przykład Świąteczne aniołki, a później bez przeszkód mógł się nim cieszyć.

Za pomocą tej strony opanujesz kilka niezwykle nieskomplikowanych do realizacji rozwiązań, za pomocą których szybciej niż można to sobie wyobrazić na Twoim sprzęcie zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych ograniczeń.

Pragniesz wrzucić na odtwarzacz mp3 Świąteczne aniołki? Ściągnij mp3 i nie trać czasu. To absolutnie bezpieczny i zwolniony z opłat sposób na poszerzenie własnej biblioteki utworów i odkrycie nowych wykonawców. Całkiem możliwe, że odkryjesz czyjąś muzykę, zanim trafi ona do szerokiego grona odbiorców.

Obecnie dosłownie każdy może tworzyć muzykę. Przy pomocy komputera albo rzeczywistych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby ludzie w przyszłości ściągali Twoje piosenki - do tego czasu pobieraj darmowe mp3 reszty wykonawców i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj