chorał gregoriański

Aktualna ocena: 4.4 / 5 (8 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 12:35
Data dodania: 14.10.2009 16:25:42
Rozmiar pliku: 11,5 MB
Tagi:
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

chorał_gregoriański.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą teraz słuchasz to jedenaście i pięć setnych megabajta. A jego czas trwania to dwanaście minut i trzydzieści pięć sekund. Jest to miejsce, w którym możesz posłuchać i zapisać na dysk całkiem za darmo utwór w formacie mp3 chorał gregoriański. W czwartek, 23 listopada 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Niestety do tego utworu nie zaproponowano jak na razie żadnego klipu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś go dodał. Odwiedzający oddali głos na tę piosenkę już osiem razy, a średnia głosów jest teraz równa cztery i trzydzieści osiem setnych, w skali od jeden do sześć. Jeszcze żadna osoba nie zapisała ani razu pliku chorał gregoriański. Piosenka została skomentowana już jeden raz.
Przepisz kod z obrazka
  • ~mietuś 27.05.2012
    Świetne. Jednakże z uwagi na wymuszanie moich danych osobowych kupie sobie anonimowo płytkę w normalnym sklepie.

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Czy zdarzało Ci się spoglądać z zazdrością na ludzi, którzy z słuchawkami na uszach, podłączonymi do urządzeń przenośnych, przemierzali ulice i słuchali najlepszych piosenek? Wiesz, ci ludzie już dawno odkryli nasz portal - zapewniamy, że będziesz w stanie radować się wolnością słuchania, jeśli tylko zabawisz tu trochę dłużej.

Jak to możliwe? Dzięki niezwykłemu Wrzuta downloader. Jako przykład weźmiemy popularną piosenkę - chorał gregoriański, której autorem jest chorał gregoriański, znany z tworzenia piosenek, które błyskawicznie wskakują na szczyty list przebojów w stacjach radiowych. Jednak do rzeczy. Wystarczy, że na Wrzucie odnajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz ją w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili będziesz miał darmowe mp3.

Mało? Będziesz miał więcej! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i ściągał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Nasz zbiór dostępnych empetrójek poszerza się codziennie. Poprzez to wystarczy tylko parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na komputer pożądany utwór, jak choćby chorał gregoriański, a później bez przeszkód miał możliwość się nim cieszyć.

Przy użyciu tej strony przyswoisz sobie kilka niezwykle sprytnych do realizacji rozwiązań, za pomocą których bardzo szybko na Twoim sprzęcie znajdzie się upragniona piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Pragniesz skopiować na odtwarzacz mp3 chorał gregoriański? Ściągnij mp3 i nie zwlekaj ani chwili. Dzięki nam odkryjesz zupełnie nowych wykonawców, a przez to poszerzysz swoje horyzonty muzyczne. Co więcej - to zupełnie bezpieczne i bezpłatne. Całkiem prawdopodobne, że odkryjesz czyjąś muzykę, nim trafi ona do stacji radiowych i telewizyjnych.

Dziś już wszyscy mogą nagrywać muzykę. Przy pomocy prawdziwych albo komputerowych instrumentów, ludzie są w stanie przebić się na listy przebojów. Być może marzysz o tym, żeby ludzie pewnego dnia pobierali Twoje piosenki - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne kawałki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj