16.Jamal - Między Słowami

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:58
Data dodania: 15.10.2009 06:15:07
Rozmiar pliku: 3,63 MB
Tagi: 16.Jamal, Między Słowami, 16Jamal, Między, Słowami
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

16.Jamal_-_Między_Słowami.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który teraz masz uruchomioną to około trzy i sześćdziesiąt trzy setnych megabajta. A jego długość to trzy minuty i pięćdziesiąt osiem sekund. Jest to utwór w formacie mp3 o tytule "Między Słowami", którego wykonawcą jest 16.Jamal. Kawałek w formacie mp3, który aktualnie odtwarzasz został dodany do naszej bazy danych we wtorek, 21 listopada 2017 roku. Nie ma jak na razie dodanego teledysku do tego kawałka. Zachęcamy zatem, abyś takowy dodał. Żadna osoba nie pobrała pliku 16.Jamal - Między Słowami do dnia dzisiejszego. Żadna osoba jak na razie nie miał ochoty skomentować tego pliku audio, ale Ty możesz być pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie odkryć dokonania coraz to nowych wykonawców, również dzięki serwisom takim jak nasz, gdzie wszyscy mogą ściągnąć darmowe mp3, na przykład 16.Jamal - Między Słowami. Czy warto przesłuchać ten utwór?

16.Jamal bez skrupułów zdobywa kolejne przyczółki w radiowych listach przebojów, dzięki swoim zapadającym w pamięć kawałkom. Tak jak większość początkujących artystów, tak i on od początku swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. Tym rozwiązaniem można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie chętnie kupią pełne albumy, o ile będzie podobała im się muzyka, co niekoniecznie jest oczywiste. Jednakże w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Między Słowami, genialna empetrójka, która potrafi zarazić chwytliwą melodią niejednego słuchacza.

Pragniesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Wykorzystaj do tego naszą wyszukiwarkę mp3, która da Ci taką możliwość. Nie natkniesz się tu na żadne haczyki czy ukryte koszty - wszystko jest przejrzyste i całkowicie za darmo. Istotne jest także to, iż muzyka mp, którą u nas znajdziesz, nie zawiera w sobie różnych wirusów i trojanów, jakimi łatwo zarazisz komputer, odwiedzając inne portale. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj jedynie z tej strony.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Nasze innowacyjne narzędzie, Wrzuta downloader, które pozwoli Ci na pobieranie z Wrzuty. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo darmowe i szybkie. Zapomnij o ciągłym czekaniu, aż załaduje się piosenka; z naszą pomocą to pieśń przeszłości.

Między Słowami, w wykonaniu 16.Jamal, to znakomita piosenka na każdy dzień i dla wszystkich ludzi, nie patrząc na wiek czy upodobania muzyczne. Nie zwlekaj - pobierz mp3 z naszego portalu i przekonaj się, z jakiego powodu 16.Jamal - Między Słowami jest teraz na topie. Gwarantujemy, że nie będziesz tym zawiedziony - taki artysta produkuje hit za hitem, podobnie jest w przypadku tej piosenki.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj