DJ.RNS-TOXIC ELEKTROMIX.MP3

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:21
Data dodania: 18.10.2009 20:22:28
Rozmiar pliku: 3,07 MB
Tagi: DJ.RNS, TOXIC ELEKTROMIX.MP3, rns
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

DJ.RNS-TOXIC_ELEKTROMIX.MP3.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą teraz masz otworzoną to trzy i siedem setnych megabajta. Czas trwania oscyluje na trzy minuty i dwadzieścia jeden sekund. Jest to jeden z utworów autorstwa DJ.RNS, którego nazwa brzmi TOXIC ELEKTROMIX.MP3. We wtorek, 24 pazdziernika 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dodanego klipu do tej piosenki. Będziemy więc bardzo szczęśliwi, jeśli byś go zaproponował. Utwór DJ.RNS-TOXIC ELEKTROMIX.MP3 nie został jeszcze ani razu pobrany. Żadna osoba jeszcze nie raczył dodać komentarza do tego pliku muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Zapewne bardzo często spoglądałeś z zazdrością na ludzi, którzy cieszyli się swobodą posiadania muzyki, której słuchali na telefonach lub empetrójkach, które mogli zabrać wszędzie tam, gdzie chcieli. No cóż, oni już dawno znaleźli nasz portal - jeżeli pozostaniesz tu trochę dłużej, zobaczysz że i Ty będziesz mógł mieć ze sobą swoją muzykę.

Będzie to realne dzięki innowacyjnemu Wrzuta downloader. Weźmy na przykład TOXIC ELEKTROMIX.MP3. Znasz taką piosenkę, prawda? Jej autorem jest DJ.RNS - to prawdziwa maszynka do tworzenia kolejnych przebojów, a mnóstwo jego utworów gości na licznych eventach. Ale ad rem. Wystarczy, że w serwisie Wrzuta znajdziesz tę piosenkę, po czym wkleisz link do niej w wyszukiwarkę na naszym portalu - po chwili otrzymasz odnośnik do darmowego mp3.

Chcesz dostać więcej? Nie ma sprawy! Cała nasza ekipa pracuje nad tym, żebyś w ogóle nie musiał wchodzić na inne witryny i pobierał mp3 bezpośrednio z naszej strony. Posiadany przez nas zbiór dostępnych empetrójek poszerza się każdego dnia. Dzięki temu musisz wykonać jedynie parę kliknięć, żebyś mógł ściągnąć na dysk utwór, który chcesz mieć, na przykład DJ.RNS-TOXIC ELEKTROMIX.MP3, a następnie skopiować go na empetrójkę.

Poprzez tę stronę przyswoisz sobie kilka niezwykle prostych do zrobienia chwytów, poprzez które już w kilka sekund na Twoim dysku zadomowi się pożądana piosenka, którą będziesz mógł słuchać do znudzenia - bez żadnych przeszkód.

Chcesz wrzucić na telefon TOXIC ELEKTROMIX.MP3? Ściągnij mp3 już teraz. To całkowicie bezpieczny i darmowy sposób na powiększenie własnej bazy utworów i poznanie nowych muzyków. Bardzo możliwe, że wkręcisz się w czyjąś twórczość, zanim trafi ona do stacji telewizyjnych oraz radiowych.

Instrumenty i programy do tworzenia muzyki są obecnie dostępne dla wszystkich, stąd ogromny przypływ osób, które z amatorów zmieniają się w profesjonalistów. Być może myślisz o tym, żeby słuchacze w przyszłości pobierali Twoje przeboje - na razie jednak ściągaj darmowe mp3 innych artystów i komponuj własne utwory.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj