D-bomb - Jak Ty Na Imię Masz.

Aktualna ocena: 5 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 03:38
Data dodania: 20.10.2009 21:09:19
Rozmiar pliku: 1,66 MB
Tagi: bomb, Jak Ty Na Imię Masz., d-bomb, jak, ty, na, imię, masz, ada345, super, fajne
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

D-bomb_-_Jak_Ty_Na_Imię_Masz..mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga piosenki, którą właśnie masz otworzoną to jeden i sześćdziesiąt sześć setnych megabajta. Czas trwania to trzy minuty i trzydzieści osiem sekund. To jeden z wielu dzieł autorstwa bomb, którego tytuł brzmi Jak Ty Na Imię Masz.. W czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku piosenka została zaindeksowana do naszej bazy danych. Niestety nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Zachęcamy więc, abyś takowy dodał. Użytkownicy ocenili ten kawałek już trzy razy, a średnia głosów wynosi pięć i zero setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie ściągnęła pliku D-bomb - Jak Ty Na Imię Masz. do dziś. Nie ma jeszcze żadnego komentarza dodanego do tego utworu muzycznego.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Czeka na Ciebie mnóstwo darmowych kawałków, wszystko co powinieneś zrobić to skorzystać z naszej niezawodnej wyszukiwarki mp3. Szukasz Jak Ty Na Imię Masz.? Pobierz mp3 błyskawicznie, to prostsze niż Ci się wydaje.

bomb jest modnym i poważanym wykonawcą na scenie muzycznej. Kawałki, które nagrywa, w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Nie inaczej stało się z Jak Ty Na Imię Masz.. Download tej piosenki możesz zrobić na naszym portalu. Jedynie parę kliknięć wystarczy, żebyś nie musiał wchodzić na Wrzutę i podobne witryny, żeby słuchać tej piosenki.

Nasze darmowe mp3 dają Ci możliwość cieszenia się z muzyki wszędzie tam, gdzie pragniesz. Lubisz włączyć piosenki w telefonie lub odtwarzaczu? Więc nie zwlekaj - ściągnij D-bomb - Jak Ty Na Imię Masz. i słuchaj jej gdziekolwiek zapragniesz, bez żadnych trudności.

Udostępniamy Ci mp3 do pobrania bez żadnych opłat! Wszystko jest zupełnie za darmo, wystarczy że wybierzesz przebój i pobierzesz go, nie zapłacisz za to ani grosza. Ściąganie utworów z Wrzuty jest świetnym wyjściem dla osób, które chcą najpierw zaznajomić się z danym albumem lub piosenką, i w następstwie tego to nabyć.

Zanim pobierzesz darmowe mp3, możesz je również przesłuchać, żeby nie ściągać tego na ślepo i nie robić nieporządku na dysku twardym. Jeżeli ten kawałek nie wpasuje się w Twój gust, w każdej chwili jesteś w stanie kliknąć na inny. Jednakże Jak Ty Na Imię Masz., którego twórcą jest bomb, jest od niedawna na topie - nie pozostań w tyle i skorzystaj z naszego bezproblemowego narzędzia, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj