Biesiadne - Wiazanka Wloska

Aktualna ocena: 4.5 / 5 (11 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:56
Data dodania: 24.10.2009 14:07:24
Rozmiar pliku: 8,15 MB
Tagi: Biesiadne, Wiazanka Wloska
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Biesiadne_-_Wiazanka_Wloska.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Rozmiar piosenki, którą właśnie masz otworzoną to osiem i piętnaście setnych megabajta. Zaś jego długość oscyluje na pięć minut i pięćdziesiąt sześć sekund. To jeden z utworów nagranych przez Biesiadne, którego nazwa brzmi Wiazanka Wloska. W poniedziałek, 20 listopada 2017 roku piosenka została wprowadzona do naszej bazy danych. Do tej piosenki żaden użytkownik nie zaproponował jeszcze żadnego klipu, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś go dodał. Użytkownicy wystawili ocene na tę piosenkę już jedenaście razy, a średnia ocen wynosi aktualnie cztery i czterdzieści pięć setnych, w skali od jednej do sześciu gwiazdek. Plik Biesiadne - Wiazanka Wloska nie został do tej pory ani razu pobrany. Nie znalazła się do tej pory żadna osoba, która miałby kaprys skomentować ten utwór w formacie mp3.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Muzyka przestaje być undergroundowa. Teraz każdy jest w stanie poznać dokonania nowo pojawiających się muzyków, przede wszystkim za sprawą serwisów takich jak nasz, z których każdy może pobrać darmowe mp3, jak choćby Biesiadne - Wiazanka Wloska. Czy warto przesłuchać ten utwór?

Biesiadne jest jednym z grona wykonawców, którzy szturmem zdobywają fanów na całym świecie. Tak jak większość rozpoczynających karierę artystów, tak i on na starcie swojej kariery udostępniał mp3 do ściągnięcia. W ten sposób można pozyskać sobie rzesze słuchaczy, którzy następnie mogą zdecydować się na zakup całych albumów, o ile będzie podobała im się muzyka, co nie zawsze jest takie pewne. Ale w tym przypadku nie ma takich obaw - przykładem niech będzie Wiazanka Wloska, niezwykła empetrójka, która jest w stanie zarazić swoją melodią niejednego słuchacza.

Chcesz mieć konkretne utwory na swoim telefonie? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki mp3, która Ci to umożliwi. Nie natkniesz się tu na żadne pułapki czy ukryte koszty - wszystko jest jasne i całkowicie darmowe. Co ważniejsze, muzyka mp3 na naszej witrynie jest wolna od wszelkiej maści wirusów, jakie można spotkać na analogicznych witrynach. Jeżeli chcesz tylko niczym nieskażonej muzyki, korzystaj właśnie z naszej witryny.

Mamy do dyspozycji coś więcej, niż tylko wyszukiwarkę. Jest to niezwykłe narzędzie, Wrzuta downloader, które umożliwi Ci ściąganie z serwisu Wrzuta. Wykonanie mp3 download nigdy wcześniej nie było tak łatwe, a dodatkowo szybkie i darmowe. Zapomnij o ciągłym czekaniu na załadowanie piosenek; dzięki nam to już przeszłość.

Wiazanka Wloska, w wykonaniu Biesiadne, to świetna piosenka na dowolny dzień i dla wszystkich ludzi, bez względu na wiek czy gusta muzyczne. Nie czekaj - ściągnij mp3 z naszej witryny i przekonaj się, z jakiego powodu Biesiadne - Wiazanka Wloska jest obecnie na topie. Biesiadne nie bez powodu jest określany maszynką do tworzenia przebojów, w tym przypadku jest identycznie, o czym jesteś w stanie łatwo się przekonać.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj