bajki dla dzieci - królowa śniegu

Aktualna ocena: 3.7 / 5 (3 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 30:08
Data dodania: 25.10.2009 17:54:56
Rozmiar pliku: 27,6 MB
Tagi: bajki dla dzieci, królowa śniegu
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

bajki_dla_dzieci_-_królowa_śniegu.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Waga kawałka, który właśnie masz uruchomioną to mniejwięcej dwadzieścia siedem i sześć setnych megabajta. Natomiast jego czas trwania to trzydzieści minut i osiem sekund. Jest to piosenka o tytule "królowa śniegu", której wykonawcą jest bajki dla dzieci. Utwór, który aktualnie słyszysz został zaindeksowany w naszej bazie danych w czwartek, 19 pazdziernika 2017 roku. Niestety nie ma jeszcze dołączonego klipu do tego kawałka. Zachęcamy więc, abyś takowy zaproponował. Odwiedzający wystawili ocene na ten utwór już trzy razy, a średnia ocen wynosi teraz trzy i sześćdziesiąt siedem setnych, w skali sześcio gwiazdkowej. Żadna osoba nie pobrała pliku mp3 bajki dla dzieci - królowa śniegu do dziś. Nie znalazła się jak na razie ani jedna osoba, która zechciałaby dodać komentarz do tego pliku audio.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

bajki dla dzieci - królowa śniegu coraz szybciej zdobywa popularność wśród wielu słuchaczy, niekoniecznie tego typu rodzaju muzyki. To tylko świadczy o tym, że bajki dla dzieci potrafi napisać wyraziste, bardzo dobrze brzmiące piosenki, które jeszcze długi czas po ich usłyszeniu zostają nam w pamięci i powtarzamy je nawet przy każdej wolnej okazji.

Bez względu na słuchaną przez Ciebie muzykę, odnajdziesz tu parę perełek dla siebie. To nie zawsze ten rodzaj muzyki, do którego należy bajki dla dzieci - królowa śniegu, ale także wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są absolutnie za darmo! Codziennie zaglądaj na naszą stronę, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje.

Bez względu na sytuację, dostępna muzyka będzie Ci pasowała. Niekoniecznie będą to być głośne imprezy. Te piosenki możesz również puszczać na spokojnie, w domowym zaciszu, ciesząc się każdym dźwiękiem. I będziesz miał do tego świetną okazję, ponieważ darmowe mp3, jakie tu znajdziesz, są w bardzo dobrej jakości - przez to powinni być uszczęśliwieni przede wszystkim ludzie, którzy cenią sobie najlepszą jakość i świetne brzmienie muzyki.

Chcesz ściągnąć królowa śniegu? Download tego pliku to jedynie kilka kroków. Na pewno sobie z tym poradzisz, cały proces nie odbiega od tych z innych portali. Ale jednak mamy tu coś innego - to Wrzuta downloader. To poprzez to będziesz w stanie wykonać ściąganie z Wrzuty, bez żadnych utrudnień.

Staramy się systematycznie poszerzać kolekcję darmowych utworów, które możesz ściągnąć. Codziennie dodajemy tam coraz to nowe przeboje. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeżeli stanie się tak, że go u nas nie ma, na pewno w krótkim czasie pojawi się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj