OGRZEJ MI SERCE - GACEK - Równy

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 05:43
Data dodania: 06.11.2009 11:41:45
Rozmiar pliku: 1,31 MB
Tagi: OGRZEJ MI SERCE, GACEK, Równy, Ogrzej, mi, serce
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

OGRZEJ_MI_SERCE_-_GACEK_-_Równy.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Piosenka, którą aktualnie odtwarzasz waży jeden i trzydzieści jeden setnych megabajta. A jego czas trwania to pięć minut i czterdzieści trzy sekundy. Jest to jeden z piosenek autorstwa OGRZEJ MI SERCE, której nazwa to GACEK. W piatek, 24 listopada 2017 roku plik został dodany do naszej bazy danych. Do tej piosenki nie dopasowano dotychczas żadnego teledysku, ale nie stoi nic na przeszkodzie, abyś ty go zaproponował. Żaden odwiedzający nie ściągnął pliku audio OGRZEJ MI SERCE - GACEK - Równy do dziś. Nie ma do dziś żadnego komentarza dodanego do tej piosenki, jednak Ty możesz dodać komentarz pierwszy.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

OGRZEJ MI SERCE - GACEK - Równy coraz szybciej zdobywa rozgłos w gronie wielu słuchaczy, niekoniecznie tego typu rodzaju muzyki. To tylko dowodzi tego, że OGRZEJ MI SERCE jest w stanie wymyślić chwytliwe, szybko wpadające w ucho przeboje, które nucimy, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, ponieważ tak mocno zostają nam w głowach.

Bez względu na to, czego słuchasz, odszukasz tu wiele gatunków muzyki. To nie tylko taki rodzaj muzyki, który przedstawia OGRZEJ MI SERCE - GACEK - Równy, lecz również wiele odmiennych gatunków. I wszystkie te mp3 są zupełnie za darmo! Codziennie zaglądaj na nasz portal, bo regularnie przedstawiamy newsy ze świata muzyki - dzięki temu będziesz ciągle na bieżąco z tym, co się dzieje.

Muzyka, którą znajdziesz na naszej stronie, pasuje do bardzo wielu okazji. Nie zawsze będą to być ogromne parapetówki. Wiele z tych utworów bardzo chętnie przesłuchasz w chwilach relaksu, delektując się najcichszym brzmieniem I będziesz miał do tego świetną okazję, gdyż darmowe mp3, jakie tu udostępniamy, mają bardzo dobrą jakość - dzięki temu powinni być zadowoleni szczególnie Ci, którzy bardzo lubią najlepszą jakość i znakomite brzmienie z głośników.

Jesteś zaciekawiony GACEK? Download tej piosenki to tylko kilka kroków. Z całą pewnością dasz sobie z tym radę, cała akcja nie odbiega od tych z innych portali. Lecz jednak mamy tu coś odmiennego - to Wrzuta downloader. Właśnie dzięki niemu będziesz w stanie zrobić pobieranie z Wrzuty, całkiem bezproblemowo.

Codziennie do naszej bazy empetrójek dodajemy nowe kawałki, systematycznie powiększając zestaw darmowych mp3. Pobierz mp3, które chcesz bez przeszkód posłuchać - a jeśli stanie się tak, że go tutaj nie ma, gwarantujemy że błyskawicznie znajdzie się na naszej stronie.

Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj