Neostrada - Kawał telefoniczny ;DDD

Aktualna ocena: 0 / 5 (0 głosów)

Informacje o pliku

Czas trwania: 01:00
Data dodania: 06.11.2009 16:00:16
Rozmiar pliku: 467 KB
Tagi: Neostrada, Kawał telefoniczny ;DDD, kawał, dowcip, telefoniczny, telefon
Źródło:
Reklama

Wybierz metodę pobierania:

Najszybsze pobieranie i najlepsza jakość.
Po kliknięciu w przycisk zostaną wyświetlone pliki na hostingu plików. Po wybraniu pliku zostanie otworzona nowa strona, na której musisz kliknąć w przycisk "Pobierz plik".
Zainstaluj wtyczkę do swojej przeglądarki internetowej i korzystaj z tej specjalnej metody pobierania. Kliknij w przycisk, aby dowiedzieć się więcej.

Pobieranie pliku

Neostrada_-_Kawał_telefoniczny_;DDD.mp3

rozpocznie się za

3 sekund

Ładowanie
Rozpoczynanie pobierania...

Nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem.

Rejestracja zajmie Ci 30 sekund!

Załóż konto, Logowanie

Zalety rejestracji:

- maksymalna prędkość pobierania (nawet 2 MB/s)
- pobieranie całych albumów
- brak oczekiwania
- najwyższa jakość plików
- brak reklam
- anonimowo
- legalnie

Informacje o pliku:

Utwór, który aktualnie odtwarzasz waży czterysta sześćdziesiąt siedem i zero setnych kilobajta. Czas trwania to jeden minute i zero sekund. Jest to jeden z wielu piosenek nagranych przez Neostrada, której tytuł brzmi Kawał telefoniczny ;DDD. W piatek, 20 pazdziernika 2017 roku piosenka została dodana do naszej bazy danych. Nie ma jak na razie dopasowanego klipu do tej piosenki. Byliśbyśmy więc szczęśliwi, jeśli byś takowy zaproponował. Plik Neostrada - Kawał telefoniczny ;DDD nie został dotychczas nigdy pobrany. Żadna osoba dotychczas nie miał ochoty skomentować tej piosenki.
Przepisz kod z obrazka

Ewelina Lisowska - Nieodporny Rozum pobierz mp3

Nie obawiaj się zwiedzić świata muzyki. Mamy dla Ciebie bezlik darmowych piosenek, wszystko co powinieneś wykonać to skorzystać z naszej niezastąpionej wyszukiwarki mp3. Chcesz Kawał telefoniczny ;DDD? Pobierz mp3 błyskawicznie, każdy sobie z tym poradzi.

Neostrada jest znanym i cenionym twórcą sceny muzycznej. Piosenki, które tworzy, w mgnieniu oka wdrapują się na szczyty list przebojów. Podobnie jest z Kawał telefoniczny ;DDD. Download tego pliku możesz zrobić na naszej stronie. To jedynie kilka ruchów myszką, dzielących Cię od słuchania tej piosenki, bez konieczności odwiedzania Wrzuty lub innych witryn.

Poprzez nasze bezpłatne mp3 możesz cieszyć się z muzyki wszędzie tam, gdzie będziesz chciał. Pewnie chcesz posłuchać piosenek w odtwarzaczu lub na wieży? Nic prostszego - ściągnij Neostrada - Kawał telefoniczny ;DDD i ciesz się nią gdziekolwiek zechcesz, bez żadnych przeszkód.

Co najważniejsze, nie pobieramy żadnych pieniędzy za to, że dajemy Ci mp3 do pobrania. Całość jest całkowicie za free, nie płacisz za dostęp do plików, nie musisz zrobić niczego poza wybraniem piosenki i pobraniem jej. Ściąganie utworów z Wrzuty to dobre wyjście dla ludzi, którzy wolą przedtem posłuchać daną piosenkę lub konkretną płytę, a dopiero później to nabyć.

Nie ściągaj piosenek na ślepo i nie zaśmiecaj sobie komputera - przesłuchaj darmowe mp3 przed jego pobraniem. Jeżeli ten kawałek nie wpasuje się w Twój gust, zawsze możesz kliknąć na inny. Jednak Kawał telefoniczny ;DDD, którego autorem jest Neostrada, jest teraz bardzo popularny - Ty też bądź na czasie i bez żadnych trudności wykorzystaj nasze niezwykłe narzędzie, jakim jest Wrzuta downloader.
Teledysk Małpa - Skała (prod. Donatan)
Małpa - Skała (prod. Donatan)
Teledysk Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Bezczel - Prawo ponad prawem (prod. Kaszpir)
Teledysk Enej - Lili (Official video)
Enej - Lili (Official video)

Aktualności

Covery w wersji Danziga

Gleen Danzig zdradził szczegóły dotyczące jego nowego krążka.

Axl okradziony

Wokalista Guns'n'Roses został okradziny podczas trasy koncertowej.

Nowa płyta Sinister

Okazuje się, że nowy krążek mają już dla nas przygotowany muzyce grupy Sinister.

więcej aktualności
Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci Twoja Nuta - Największa darmowa wyszukiwarka muzyki w sieci
Czy chcesz zainstalować wtyczkę Twojejnuty, która ułatwia pobieranie? Zainstaluj